Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@michal-dobrzycki: ja nie xD
- 4
@michal-dobrzycki: Wrocław? To gdzieś #zagranico ?
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@GraveDigger: https://www.facebook.com/TashaCosplay Dodaję fejsbuczka
- 3
@TheAdas: znam :)
- 1
- 0
@dzoli: nie, albo teraz albo usunę Cię ze znajomych :(
- 0
@kolorowy_jelonek: (#) usuwaj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Zalogowałem się na swoje konto u kumpla i zablokowali mnie. Do odblokowania konta potrzebne jest sekretne pytanie Twoja ulubiona drużyna? Problem w tym że nie pamiętam swojej odpowiedzi :< Idzie jakoś to pominąć/odzyskać dostęp do konta?
#hearthstone #battlenet #sc2 #diablo3 #wow
#hearthstone #battlenet #sc2 #diablo3 #wow
- 15
@AnalTropper: Jak nie pamiętasz to pewnie FC Barcelona.
- 2
@AnalTropper: Wybierz opcje, że straciłeś dostęp do konta (podejrzewasz włamanie) poproszą o skan dowodu osobistego (możesz zamazać serię i pesel). Ale jeśli konto tworzyłeś na leszkaśmieszka to jesteś w upie.
- 3
background-size:cover
@knysha: background-size: 100% auto ? moze to Ci cos pomoze: http://stackoverflow.com/questions/376253/stretch-and-scale-css-background
7
IEM Sau Paulo
Intel Extreme Masters Sao Paulo, przedostatni przystanek do światowych finałów w Katowicach w marcu 2014 #starcraft2 #esport
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Jakie erkejdy/umsy można zarzucić chłopkom roztropkom, którzy grają w f2p i spiracona Europe Univ., żeby poznali geniusz prawdziwej dobrej gry?
Na tradycyjne 2v2/3v3 bedzie ciężko namówić, to wytrawni stratedzy, nie szybkoklikacze i zazwyczaj grają w AoE2 na kompy -_-" .
Warships, Night of the dead, Arena klałna, survivor wars?
Starbow
Na tradycyjne 2v2/3v3 bedzie ciężko namówić, to wytrawni stratedzy, nie szybkoklikacze i zazwyczaj grają w AoE2 na kompy -_-" .
Warships, Night of the dead, Arena klałna, survivor wars?
Starbow
Impreza w Pubie Insert Coin (Próchnika 16).
W Łodzi.
Starcrafty, a w nich turniej ASUS ROG. Zapraszają organizatorzy.
Strona
W Łodzi.
Starcrafty, a w nich turniej ASUS ROG. Zapraszają organizatorzy.
Strona
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ural-Z-S100: Łącze się w bólu, kupiłem podstawke + dodatek od razu po wyjściu, a teraz atak Januszy i nie da się wejść. #niedlasc2f2p
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN/status/428588468277485568
a chcialem w hsa pograc.. tylko to moge z usztywniona reka ;__;
#blizzard #sc2 #diablo3 #hearthstone #battlenet #psujo
a chcialem w hsa pograc.. tylko to moge z usztywniona reka ;__;
#blizzard #sc2 #diablo3 #hearthstone #battlenet #psujo
@test_user: Mi się udało za 3 razem zalogować.
@test_user: to ktoś tu gra w hearthstona? szukam ciągle ludzi z którymi mógłbym pogadać o tej grze ;C tag #hearthstone ma 116 obserwujących lol
#sc2 Ostatnie miejsce w Code S (zwolnione po jjakji'm) zostało dziś przydzielone w nietransmitowanym "turnieju", w którym brali udział wszyscy, którzy zajęli miejsce trzecie w swoich grupach w Code A. W ten oto sposób Paralyze znalazł się w Code S. Jeśli nie kojarzycie zioma, domyślcie się, którą rasą gra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tockar: protoss ?
@AlmostDivine: Brawo wygrywasz talon na balon
- 3
- 7















Nie ma to jak passa zwyciestw ;D Ciekawe czy stół to przetrwał :D
źródło: comment_fg98moX5KtG0qthC15JuVud2vrjxQjmz.jpg
Pobierz