Właśnie dojeżdżam do Gdańska by organizować turniej #sc2 na Fan4Fan #5. Ktoś się wybiera? ^^
BTW. "wygodnie" z boku polskiego busa jest napisem wybitnie na wyrost...
BTW. "wygodnie" z boku polskiego busa jest napisem wybitnie na wyrost...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_USY3QCvA6ATgpgMbHs5bnE81sMrYdOHB.jpg
Pobierz

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
http://pl.twitch.tv/gsl
#sc2