Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Elethynh: uzywałem theCore w miare. tylko to jest tydzien przyswajania. Ostatnio nie miałem czasu na sc2 za bardzo. Ale bardzo duzo ludzi mowi ze jesli by mogli pamiec palców przeprogramowac to by sie uczyli od nowa wlasnie Core. Zostalo to tak wymyslone zeby wyeliminowac zbedne ruchy palców.
- 1
@Yokozuna: Ja dodam tylko
F2 - cała armia (wojsko)
CTRL+F1 - wszystkie nie pracujące robotnice/robotnicy ;)
F2 - cała armia (wojsko)
CTRL+F1 - wszystkie nie pracujące robotnice/robotnicy ;)
- 7
@Pajac621: kurdebele graty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@serialek: Ja mogę, tylko nobek jestem ^^ identyfikator to PanKarmelek 553
- 7
#sc2
EG wygrywa wszystkie mecze z koreańskim teamem, tylko Jaedong przegrywa swój mecz, dokładnie tak jak wszyscy się spodziewali. (・へ・)
EG wygrywa wszystkie mecze z koreańskim teamem, tylko Jaedong przegrywa swój mecz, dokładnie tak jak wszyscy się spodziewali. (・へ・)

@Elethynh: jeśli koreańce chceli zarobić łatwą kasę nie będąc przygotowanym na nowe mapy Proleague style, teraz powinni się postarać.
- 1
@tockar: 2v2 było ZAJEBISTE.
- 1
Jest polskojęzyczny support blizza? Zobaczyłem stronkę po polsku więc napisałem w języku przodków. Minął tydzień odkąd wysłałem wiadomość, ze skanem dowodu i historia mojego życia. Do dziś zero odpowiedzi. Poczekać jeszcze czy atakować po angielsku (tym razem pewnie na czacie)?
#sc2 #blizzard #battlenet
#sc2 #blizzard #battlenet
- 1
@losiu888: Nawet jeśli jest, to i tak polecam korzystać z angielskiego. Dużo wyższy poziom i można więcej załatwić.
Ostatnio robiłem zgłoszenie i zrobiłem je albo po Polsku albo Angielsku (nie pamiętam), a odpowiedź i tak dostałem w tym drugim języku (pol/ang). Więc jest na pewno.
Ostatnio robiłem zgłoszenie i zrobiłem je albo po Polsku albo Angielsku (nie pamiętam), a odpowiedź i tak dostałem w tym drugim języku (pol/ang). Więc jest na pewno.
@losiu888: Ja kiedyś pisałem na battle necie przy użyciu czatu z konsultantem. Po polsku, sprawnie, rzeczowo.
#sc2 Do wszystkich oglądających #proleague i posiadających konta na teamliquid.net
FANTASY PROLEAGUE!
Fantasy Proleague to zabawa polegająca na stworzeniu swojej własnej drużyny (i anty drużyny) z zawodników grających w Proleague. Wybieracie swoich ulubieńców (każdy warty jest określoną ilość punktów i trzeba zmieścić się w limicie), swoich anty ulubieńców (lub którym życzycie źle w grze) i na podstawie waszych przewidywań i wymian (graczami można handlować w trakcie rozgrywek, ilość zmian ograniczona)
FANTASY PROLEAGUE!
Fantasy Proleague to zabawa polegająca na stworzeniu swojej własnej drużyny (i anty drużyny) z zawodników grających w Proleague. Wybieracie swoich ulubieńców (każdy warty jest określoną ilość punktów i trzeba zmieścić się w limicie), swoich anty ulubieńców (lub którym życzycie źle w grze) i na podstawie waszych przewidywań i wymian (graczami można handlować w trakcie rozgrywek, ilość zmian ograniczona)
@Elethynh: CO TAM NA DNIE PUNKTOWYM? DALEJ NIE WIERZYSZ W MARINEKINGA?? TYLKO MÓW GŁOŚNO BO MOGĘ NIE USŁYSZEĆ, TAK WYSOKO JESTEM
#sc2
ShoutCraft Clan Wars startuje już dziś.
Clan Wars to turniej online, organizowany przez Total Biscuita, w którym różne klany rywalizować będą ze sobą w formacie takim samym, jak Proleague. Czyli, klany i zawodnicy poznają swojego przeciwnika i mapę, na której będą grać, i mają czas na przygotowanie się (tydzień zdaje się).
Klany/drużyny
ShoutCraft Clan Wars startuje już dziś.
Clan Wars to turniej online, organizowany przez Total Biscuita, w którym różne klany rywalizować będą ze sobą w formacie takim samym, jak Proleague. Czyli, klany i zawodnicy poznają swojego przeciwnika i mapę, na której będą grać, i mają czas na przygotowanie się (tydzień zdaje się).
Klany/drużyny
@TheAdas:
Nikogo więcej nie trzeba, jjakji i stardust zmiatają topkę, DaNa wygrywa z jakimś drugorzędnym kocmołuchem, i w najgorszym wypadku jest ace-match w którym jjakji zamiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A kto tam w mYi umie grać oprócz jjakji i StarDusta?
Nikogo więcej nie trzeba, jjakji i stardust zmiatają topkę, DaNa wygrywa z jakimś drugorzędnym kocmołuchem, i w najgorszym wypadku jest ace-match w którym jjakji zamiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 1
Jak jest w końcu z tą blokadą regionów? Bo w WCS America połowa korków, a miało być chyba jakoś mniej.
#sc2
#sc2
#sc2
Grupa B Premier League WCS
Nerchio, Jjakji, Starbuck i Livezerg
http://www.twitch.tv/wcs_europe_pl
Grupa B Premier League WCS
Nerchio, Jjakji, Starbuck i Livezerg
http://www.twitch.tv/wcs_europe_pl
@Yokozuna: u mnie jest spoko, kolory git
- 1
@PsiWentyl: panie, kiedy Nerchio by się nie zgodził? O ile może nie szczędzi sobie takich czy innych komentarzy, to w tego typu wypadkach zawsze jest bardzo manner, w przeciwieństwie do innych polskich zawodników, którzy w wypadku minutowego spóźnienia przeciwnika biorą sobie walkower, ale nie będę pokazywać palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stoppropagandzie #ocieplaniewizerunkuzergow
#stoppropagandzie #ocieplaniewizerunkuzergow
#sc2 Zmiany i transfery w drużynach #proleague, pełna lista tutaj: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=444101
Te ciekawsze to:
PRIME: MarineKing [T], Choya [P] (poprzednio: FXO/fOu), State [P] (poprzednio: ROOT, jedyny nie-koreańczyk w Proleague)
Te ciekawsze to:
PRIME: MarineKing [T], Choya [P] (poprzednio: FXO/fOu), State [P] (poprzednio: ROOT, jedyny nie-koreańczyk w Proleague)
- 4
#sc2
pojawiło mi się okno optymalizacji gry starcraft2, idzie idzie i idzie i nie widać końca - powinno trwać 20-60 minut a trwa już ponad to. Progressbar stoi na 100%, przycisk Play wyszarzony. Mogę to przerwać, ktoś ma jakieś doświadczenie z tym związane? Dać mu czas, czy rozstrzelać w p---u?
pojawiło mi się okno optymalizacji gry starcraft2, idzie idzie i idzie i nie widać końca - powinno trwać 20-60 minut a trwa już ponad to. Progressbar stoi na 100%, przycisk Play wyszarzony. Mogę to przerwać, ktoś ma jakieś doświadczenie z tym związane? Dać mu czas, czy rozstrzelać w p---u?
- 1
@Legol: tak podejrzewałem
Może znajdzie się ktoś chętny do zagrania paru gier w #sc2 ?
@Stopa_Stefana: W sumie zajęty planetarką jest, więc słuszna uwaga.
- 0














#sc2
Reverse race tournament, czyli Tefel nie grający zergiem!