@Aerdyn: wtedy na takie teksty to się mówiło "windows prawda" ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przycisk - jeżeli był podłączony do płyty, która to obsługiwała - zmieniał taktowanie procesora.
W moim całkiem pierwszym PC AT przełączał między 4.77MHz i 12MHz, a ideą było zachowanie kompatybilności z jakimiś mitycznymi programami co ponoć działały tylko na 4.77MHz, czyli zegarem jakiegoś oryginalnego prehistorycznego IBM-a.
  • Odpowiedz
Jogeir: Keys to Imagination () Ten kawałek pomimo, że jest modem naprawdę nie potrzebuje jakiegoś remixu, brzmi NIE SA MO WI CIE jak na zwykłego amigowego moda (i to z sampli a nie samplowanych sekwencji) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Zresztą sam jest niesamowity.

#modnadzis #amiga #retrocomputing #muzyka
xandra - Jogeir: Keys to Imagination (。◕‿‿◕。) Ten kawałek pomimo, że jest modem napra...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tym razem mam na sprzedaż 4 joysticki do Amigi lub Atari. Wszystkie są uszkodzone, więc wystawiam je, na licytacjach od 1zł i liczę, że ktoś, kto je kupi, zdoła je naprawić.

Joystick QuickJoy II do Amiga, Atari (uszkodzony)
http://allegro.pl/joystick-quickjoy-ii-do-amiga-atari-uszkodzony-i7192586854.html

Joystick Quickshot I do Amiga, Atari (uszkodzony)
A.....o - Tym razem mam na sprzedaż 4 joysticki do Amigi lub Atari. Wszystkie są uszk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy chodziłem do #gimbaza to wywalali starego kompa z prockiem pentium 2, 128mb sdram i 10gb hdd (był używany na imprezach szkolnych i było tam trochę muzyki z grami, potem zastąpiono go laptopem).
Tak więc postanowiłem zakosić trochę pyszności na mój antyczny 4gb pendrive razem z dyskiem twardym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz słucham dawnych hitów na moim #galaxys6, szkoda że dysk szlag
majsterV2 - Gdy chodziłem do #gimbaza to wywalali starego kompa z prockiem pentium 2,...

źródło: comment_aKPDotJSRhXUYmp05hBt5qFg0XRdzKzr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Stuff algorithma zawsze na propsie :)

Niewiarygodne co ci ludzie wyciskają z 30letniego komputera ...


@meloman: 30 lat temu 1 MB cartridge kosztowałby fortunę, nie wspominając o sprzęcie, którego dziś używa się do deweloperki dla 8-bitowców :)
  • Odpowiedz