@Bodzias1844: beka to z Ciebie, popadasz w jakieś idiotyczne skrajności, wydałeś z góry wyrok nie myśląc za dużo, nagroda ameby trafia do Ciebie.

nie wiem nawet co to za płyta i co na niej jest, ale wystarczy nie mieć IQ świni hodowlanej by wiedzieć że jeszcze coś w ramach całej tej akcji słuchacze dostaną
  • Odpowiedz
Miesiące maskarady, fot w oksach z naklejką i promowania płyty nagranej telefonem. Ludzie podzieleni. Mistrz marketingu, socjolog naszych czasów.
#quebonafide
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez wątpienia, gdyby nie ta pandemia, to jeszcze dostaliśmy coś, co rozjaśniłoby sprawę z płytą stylowana na nagrywki z gimnazjum 2k12
  • Odpowiedz
Cholera, klimat płyty jest w------y. Jak tego słucham to się czuję, że tak wyglądałby materiał, który nagralibyśmy z kumplami w liceum, gdybyśmy mieli trochę więcej zapału. Jest niesamowity klimat właśnie takiego podziemia ze szkoły średniej, ale tak gdzieś przed 2013.
#quebonafide
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś chce być bohaterem to niech pobierze program foobar2000, zgra płytę i wrzuci na jakiś dobry hosting. Preorder przyszedł ale nie mam na czym go odtworzyć XD
#quebonafide
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach