Głosowanie za nami. Józef Wojciechowski został wzięty pod uwagę w głosowaniu, zatem wybór został dokonany z pomiędzy dwóch kandydatów.

#pzpn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartezzzz: zaraz się okaże, że to Boniek założył weszło a Stanowski jest tylko słupem xD. Przecież jak Lato był prezesem też istnieli, też sobie radzili. Nawet jak pzpn nie chciał im dać akredytacji na mecze euro 2012 to je dostali od uefa.
  • Odpowiedz
Wojciechowski wyraził zgodę na kandydowanie. Tak usłyszałem właśnie w korytarzu od stronnika: "Wyraził zgodę, Kręcina potwierdził. Ma być normalne głosowanie".

do wszystkich co tutaj piszą o tym, że Boniek wygrał. Nie wiem skąd bierzecie swoje informacje, ale NIE BYŁO jeszcze żadnego głosowania i Boniek NIE został jeszcze wybrany na drugą kadencje.

#pzpn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YOLOmariolo: to byłby nie lada nonsens jakby wybrali kogoś innego - kadra gra świetnie więc zwalnianie prezesa najprawdopodobniej sprawiło by że zaczęła by grać gorzej. Wiadomo ze Wojciechowski obiecał komu innemu stanowisko selekcjonera więc rzucałby kłody pod nogi Nawałce aż ten by nie odszedł.

Poza tym wiadomo co zrobił z Groclinem/Polonią Warszawa.

Także mniej by mnie zaskoczyła dymisja rządu niż zmiana prezesa PZPN.

Powodzenia #boniek oby kadra podskoczyła
  • Odpowiedz
Hańderek jako dziennikarz opisujący sprawy kryminalne w stanie wojennym zaczął relacjonować procesy przeciwko działaczom małopolskiej „Solidarności” oraz opozycyjne demonstracje rozpędzane przez milicję. Jego relacje roją się od tendencyjnych stwierdzeń i są pełne satysfakcji z wyroków wydawanych w doraźnym trybie przez sądy wojskowe. Wobec ludzi podziemia i demonstrantów używa pogardliwych stwierdzeń, takich jak: „tzw. opozycja”, „uliczne burdy”, „wandalizm”, „chuliganeria”, „politykierstwo”. Gdy opisuje zatrzymanie przez SB dwóch studentów architektury, którzy chcieli w rynku wmurować
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumiorek: Czego jak czego, ale zdrowia można mu (w tym przypadku: niestety) pozazdrościć. Już widzę te peany na cześć redaktora Niemca "Małopolska wstaje z kolan", które on sam sobie napisze. :/
  • Odpowiedz