Nie wierzę, ten człowiek dzisiaj już drugi raz się pogrąża xD

On chyba nie rozumie, że przejedzenie zaoszczędzonych pieniędzy przez PZPN nie pomoże klubom z kiepską sytuacją, a po drugie to są pieniądze PZPN, a nie pieniądze dla prywatnych klubów.

http://www.wykop.pl/wpis/20300899/legia-dalej-sie-pograza-nie-wyszlo-im-ultimatum-za/

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/maciej-wandzel-nie-ma-sensu-trzymac-150-mln-na-kontach-pzpn/g8jw10
qlimax3 - Nie wierzę, ten człowiek dzisiaj już drugi raz się pogrąża xD

On chyba n...

źródło: comment_AfGrJaailSxmkmg9A8zBIfmbPX005npF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remb: ale to ma być decyzja PZPN w co chcą zainwestować lub dlaczego ich nie zainwestowali, a nie mówić, że "MY, MOŻEMY zainwestować"? Co to znaczy MY? Co mają prywatne Kluby do kasy PZPN, jak już to mogą oczekiwać kasy od spółki Ekstraklasy, a nie PZPN.

Ale najlepiej, jest kasa to dawać ją, bo wy trzymacie i nie wiecie na co ją wydać. Boniek dzisiaj dobrze powiedział, że "nie chcemy
  • Odpowiedz
@qlimax3: jak to mówi klasyk: "najłatwiej wydaje się cudze pieniądze"

@Remb: przecież inwestuje je w młodzież (np. Akademia Młodych Orłów), skauting za granica który wyszukuje młodych o polskich korzeniach i wdraża ich do gry w narodowych barwach, a nierzadko są to zawodnicy z klubów o lepszym szkoleniu niż to dotychczas było w Polsce. W dodatku jest tez program dla klubów które wypuszczaja najwiecej młodzieżowców do gry i dostają
  • Odpowiedz
@bad_luck: jak ktoś wogóle mógł głosować za panem biznesmenem co rozwalił klub, dać takiemu kadrę pod opiekę to co, po każdej przegranej zmiana trenera?, albo lepiej nie strzel karnego to biegaj po schodach, ta kandydatura była śmieszna od samego początku
  • Odpowiedz