@jablkabanany: no właśnie, gdyby Hajto powiedział tylko prawdę o Dawidowiczu z tego meczu to pół biedy, ale jak zaczął jechać, że "chłopak ma 20 lat, a ja jego żadnego dobrego meczu nie widziałem" to przegiął :) więc dobrze, że Boniek stanął w obronie młodszego piłkarza i przypomniał Tomkowi, że on w Korei również wyglądał fatalnie, a przecież i tak był z niego kawał dobrego piłkarza
  • Odpowiedz
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/euro-u21-2017,pawel-cibicki-chce-grac-w-doroslej-reprezentacji-polski,artykul,792934,1,13589.html

Mirki, jak to interpretować?
Niby nie ma na to opcji, niby sprawa zamknięta - to co ma znaczyć ten uśmieszek na końcu?
Patrząc chłodnym okiem, to Cibicki jest potencjałem na dobrego grajka, ale to co on odpier@%@ to ja już sam nie ogarniam.

#pilkanozna #mecz #cibicki #pzpn

Czy Nawałka powoła Cibickiego do dorosłej reprezentacji wcześniej niż trener Szwedów?

  • TAK 5.5% (3)
  • NIE 94.5% (52)

Oddanych głosów: 55

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to jest piękne jak się takie coś czyta...
Cibicki zapraszany do gry w młodzieżówkach Polski mówi nie, ja Szwed i ja gram dla Szwedów
A teraz jak się rolę odwróciły i Szwedzi to piłkarski margines to nagle by zagrał dla Polski
A co na to Boniek i reszta ekipy? Nie i uj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pzpn #pilkanozna
Artykuł w polsatsport
M.....d - Jakie to jest piękne jak się takie coś czyta...
Cibicki zapraszany do gry ...

źródło: comment_pcVkB2CQakmweR5iAru1zm6kQQEGP3rn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrian-wysocki: no cóż, bywa. Dla dobra ogółu lepiej będzie jak na ten mecz nie wejdzie nawet kilka tysięcy osób, ale PZPN wyśle jasny komunikat, że bilet kupuje się na kupbilet.pl za 200zł a nie na viagogo za 1000zł :] Jak dla mnie to może nawet być pusty stadion, byle następnym razem było normalnie
  • Odpowiedz
PZPN nie chce nam udostępnić informacji o wydatkach z publicznych pieniędzy, choć w latach 2009-2016 związek otrzymał ponad 43 miliony dotacji z Ministerstwa Sportu. Skierowaliśmy skargi na bezczynność organizacji do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
Więcej: http://siecobywatelska.pl/pzpn-wydal-43-miliony/
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #pzpn
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamouma: Zna, nie zna, graliśmy razem w piłkę czy nie, odpowiedzieć muszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posługiwali się argumentem, że organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) nie podlegają prawu o dostępie do informacji publicznej. Co oczywiście nie jest prawdą, organizacje pozarządowe, nie wyłączając z tego organizacji sportowych, jeśli otrzymują środki publiczne, muszą dziać jawnie.
  • Odpowiedz