ciekawe kiedy #pzpn i pan boniek weźmie się za największy problem polskiej piłki - czyli wpuszczanie zwierząt na stadiony co pokazał ten mecz piasta z górnikiem, że niby jest zakaz wprowadzania zwierząt na stadiony itp a i tak normalnie wchodzą, i jeszcze na trybunach siedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ekstraklasa #polskapilka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurigag: a jak Boniek i Pzpn maja to zrobic? To kluby same muszą sie za to wziac. Sprawdz, ile zakazow stadioniwych wystawily kluby w ekstraklasi, za akcje kibiciw. Ile legia dala zakazow stadionowych za akcję z borussia?
Kluby tolerują tę patologie, takie kółeczko wzajemnej akceptacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak zmienić adres dostawy biletów na Polska - Korea. Nie zuważyłem że mam ustawiony stary adres korespondencyjny. Na formularz kontaktowy pisałem 3 razy, ale olali mnie sikiem prostym. Próba zmiany danych adresowych w samym portalu ŁNP jest niemożliwa ze względu na posiadanie karty kibica. Wydrukować samemu też się już nie da jak na kupbilet.pl
#laczynaspilka #pzpn #polskakorea
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki i Mirabelki, zna się ktoś na sprawach typu #pzpn #laczynaspilka #polskanigeria #pilkanozna ?

Otóż kupiłem kilka dni temu bilety na Polska - Nigeria we Wrocławiu w marcu i po zakupie oprzytomniałem i zorientowałem się, że kupiłem 3 bilety zamiast obok siebie to jeden za drugim w innych rzędach.Widząc na mapce, że jest jeszcze sporo wolnych biletów w tym sektorze napisałem do #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zeusAmadeusz: Dzięki. Zadzwoniłem i jakaś pani mnie poinformowała, że nie można ani biletu zmienić ani zwrócić. Także tego... XXI wiek w PZNP, niby prezes się zmienił, ale wszystko jakby po staremu :(
  • Odpowiedz
@yolow71: Jasna sprawa, ja zawaliłem na bank. Jednak wiesz jak kupuje zakupy w tesco a 30 zł to mam jednak możliwość zmiany lub odwołania zakupu. Jak kupuje powerbank na allegro za 15 zł też mam opcję wycofania się z transakcji. Ale jak zrobię błąd kupując coś od PZPN to mam wrażenie, że choćbym nie wiem co zrobił to nie ma bata, aby to odwołać. Trochę żal po prostu...
  • Odpowiedz
Martwi mnie ostatnio dyspozycja Bońka. Nie sadzicie, że on odlatuje ale w taki bardzo dziwny sposób? W sensie, że - mówiąc całkiem poważnie - nie ociera się to już o jakieś problemy umysłowe? Można palnąć głupotę, że Zieliński jest lepszy od KdB i jakoś wytłumaczyć taką retorykę ale od dłuższego czasu mam wrażenie, że Boniek traci kontrolę nad swoim umysłem. Na pewno nie ma jakichś problemów zdrowotnych u niego? Ciężko uwierzyć w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiktorek_pl: za dużo głową piłkę odbijał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale serio, też to widzę, na początku był facetem którego dało się słuchać bo gadał z sensem. Teraz dawno już go nie słyszałem, ale czytam te twitty i masakra to jakaś jest momentami
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: @PorryHatter: pewnie jest to hermet żart z sytuacji, której kontekst zna zarówno Boniek jak i sam Kurski i pewnie obaj z tego kisną, a na wykopie posty o tym, że Boniek to wieśniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam Boniek choć przypieka pisowi to akurat z Kurskim mają raczej koleżeńskie stosunki do czego sam Boniek wysunął aluzje w powyższym twicie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Hej kibicu, masz konto na w serwisie "Łączy nas piłka" i kupowałeś bilety na mecze online? To skan twojego dowodu osobistego był publicznie dostępny i każdy mógł się z nim zapoznać.

https://niebezpiecznik.pl/post/serwis-pzpn-ujawnil-dowody-osobiste-kibicow/

#mecz #laczynaspilka #pzpn #pilkanozna #kibice #sport #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #security #wyciek #daneosobowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MS2018 za 5 mięsiecy a my mamy coraz więcej problemów.

Nadal brak 2. napastnika. W pomocy dziura za dziurą.
Skrzydłowi to jedna wielka niewiadoma. Afera z Peszkinem tylko potęguje nasze problemy.

Mamy strasznie wyrównaną grupę na MS. I kim mamy tam walczyć? Lewandowski ... Zieliński/Glik/Szczęsny/Piszczek ... i dalej przepaść totalna. Jak porównam do ME2016 to progresu niemal zero a połowa pierwszej 11stki z formą poszła mocno do tyłu.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kordian_ziom: @wieslaw57: @rydzo: @idol89: @czlapka: Ja bym dodał jeszcze, że Nawałka prawie od początku pracy z reprezentacją nie potrafi nic zadziałać na największy problem w grze. Chodzi o fakt, że strzelamy bramkę lub bramki i kompletnie przestajemy grać. Gra siada do takiego poziomu, że takie potęgi jak Kazachstan czy Armenia mało nas nie pokonały (Armenia w Warszawie przy stanie 1:1 miała dwie
  • Odpowiedz
MECZE REPREZENTACJI POLSKI W 2018 ROKU:
23 marca Polska – Nigeria (towarzyski, Wrocław)
27 marca Polska – Korea Południowa (towarzyski, Chorzów)
8 czerwca Polska – Chile (towarzyski, Poznań)
12 czerwca Polska – Litwa (towarzyski, Warszawa)
19 czerwca Polska – Senegal (MŚ, Moskwa)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach