#mecz #boniek #pzpn #reprezentacja #pilkanozna
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Bello Di Notte kończy 63 lata. Zdrowia Prezesie :) Rudy czasami bywa uczynny ;)
#mecz #boniek #pzpn #reprezentacja #pilkanozna
#mecz #boniek #pzpn #reprezentacja #pilkanozna
źródło: comment_GePYzkvHFZKzjO72IdEKxbJhcg0GIIs2.jpg
PobierzJak zmienić adres dostawy biletów na Polska - Korea. Nie zuważyłem że mam ustawiony stary adres korespondencyjny. Na formularz kontaktowy pisałem 3 razy, ale olali mnie sikiem prostym. Próba zmiany danych adresowych w samym portalu ŁNP jest niemożliwa ze względu na posiadanie karty kibica. Wydrukować samemu też się już nie da jak na kupbilet.pl
#laczynaspilka #pzpn #polskakorea
#laczynaspilka #pzpn #polskakorea
- 1
Siema Mirki i Mirabelki, zna się ktoś na sprawach typu #pzpn #laczynaspilka #polskanigeria #pilkanozna ?
Otóż kupiłem kilka dni temu bilety na Polska - Nigeria we Wrocławiu w marcu i po zakupie oprzytomniałem i zorientowałem się, że kupiłem 3 bilety zamiast obok siebie to jeden za drugim w innych rzędach.Widząc na mapce, że jest jeszcze sporo wolnych biletów w tym sektorze napisałem do #
Otóż kupiłem kilka dni temu bilety na Polska - Nigeria we Wrocławiu w marcu i po zakupie oprzytomniałem i zorientowałem się, że kupiłem 3 bilety zamiast obok siebie to jeden za drugim w innych rzędach.Widząc na mapce, że jest jeszcze sporo wolnych biletów w tym sektorze napisałem do #
- 1
@zeusAmadeusz: Dzięki. Zadzwoniłem i jakaś pani mnie poinformowała, że nie można ani biletu zmienić ani zwrócić. Także tego... XXI wiek w PZNP, niby prezes się zmienił, ale wszystko jakby po staremu :(
- 1
@yolow71: Jasna sprawa, ja zawaliłem na bank. Jednak wiesz jak kupuje zakupy w tesco a 30 zł to mam jednak możliwość zmiany lub odwołania zakupu. Jak kupuje powerbank na allegro za 15 zł też mam opcję wycofania się z transakcji. Ale jak zrobię błąd kupując coś od PZPN to mam wrażenie, że choćbym nie wiem co zrobił to nie ma bata, aby to odwołać. Trochę żal po prostu...
- 30
Martwi mnie ostatnio dyspozycja Bońka. Nie sadzicie, że on odlatuje ale w taki bardzo dziwny sposób? W sensie, że - mówiąc całkiem poważnie - nie ociera się to już o jakieś problemy umysłowe? Można palnąć głupotę, że Zieliński jest lepszy od KdB i jakoś wytłumaczyć taką retorykę ale od dłuższego czasu mam wrażenie, że Boniek traci kontrolę nad swoim umysłem. Na pewno nie ma jakichś problemów zdrowotnych u niego? Ciężko uwierzyć w
- 48
@wiktorek_pl: może @IDDQDIDKFA przejął jego konto
- 8
@wiktorek_pl: za dużo głową piłkę odbijał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale serio, też to widzę, na początku był facetem którego dało się słuchać bo gadał z sensem. Teraz dawno już go nie słyszałem, ale czytam te twitty i masakra to jakaś jest momentami
Ale serio, też to widzę, na początku był facetem którego dało się słuchać bo gadał z sensem. Teraz dawno już go nie słyszałem, ale czytam te twitty i masakra to jakaś jest momentami
Kupował ktoś bilety na marcowe mecze reprezentacji? Gdzie wybrac samodzielny druk biletu?
#mecz #reprezentacja #pzpn #laczynaspilka #mundial2018
#mecz #reprezentacja #pzpn #laczynaspilka #mundial2018
- 1
#pzpn #reprezentacja #bilety #pilkanozna
Ej, zaczela sie sprzedaz na Polska-Nigeria, sa bilety jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ej, zaczela sie sprzedaz na Polska-Nigeria, sa bilety jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@3mielu: No dobra, mogłem pytać od razu. Tak czy siak, temat załatwiony. Dzięki za zainteresowanie.
Murki ile można kupić biletów na osobę na mecz reprezentacji? Chodzi o ten teraz Polska Korea?
#mecz #pzpn #bilety #kiciochpyta #pilkanozna
#mecz #pzpn #bilety #kiciochpyta #pilkanozna
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@kapitan-jack: ile chcesz o ile dasz rady kupić :)
335
Piękny gest PZPN. Pokryje koszty leczenia Pawła Kryszałowicza!

"PZPN zamknął zbiórkę na Pawła Kryszałowicza i weźmie na siebie koszt jego leczenia" - napisał na Twitterze dziennikarz Krzysztof Stanowski. U byłego reprezentanta Polski zdiagnozowano raka jelita, a w internecie trwa zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu.
z- 89
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak założę kartę kibica łączy nas pilka, to opłata jest 1zl jednorazowo? I ile mona kupić biletów w przedsprzedaży z jednego konta? #pilkanozna #reprezentacja #pzpn wreszcie info o biletach na meczetowarzyskie https://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacja-a/aktualnosci/2018-02-16/ceny-i-harmonogram-sprzedazy-biletow-na-mecze-z-chile-i-litwa
- 1
Mirki, kto mi powie jak przebiega cały proces zakupu biletów z kartą kibica?
#kiciochpyta #pzpn #laczynaspilka #pilkanozna #reprezentacja
#kiciochpyta #pzpn #laczynaspilka #pilkanozna #reprezentacja
- 19
#pilkanozna #heheszki #pzpn #boniek #humorobrazkowy
odnosnie https://www.wykop.pl/wpis/30123477/heheszki-humorobrazkowy-boniek/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odnosnie https://www.wykop.pl/wpis/30123477/heheszki-humorobrazkowy-boniek/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_0w8cOBZResHlbHOc3xhlk4p26cYSNO1N.jpg
Pobierz1
Steward na imprezie masowej – kim jest?

Czasami pytacie mnie o to, kim jest steward na imprezie masowej i jakie ma uprawnienia. I wcale się nie dziwię, że zadajecie podobne pytania, gdyż polskie prawo nie mówi zupełnie nic o stewardach - ani o tym kim są, ani jakie mają uprawnienia.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomekwykopuje: twitterowy Wałęsa
@tomekwykopuje: @PorryHatter: pewnie jest to hermet żart z sytuacji, której kontekst zna zarówno Boniek jak i sam Kurski i pewnie obaj z tego kisną, a na wykopie posty o tym, że Boniek to wieśniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam Boniek choć przypieka pisowi to akurat z Kurskim mają raczej koleżeńskie stosunki do czego sam Boniek wysunął aluzje w powyższym twicie ( ͡° ͜
Hej kibicu, masz konto na w serwisie "Łączy nas piłka" i kupowałeś bilety na mecze online? To skan twojego dowodu osobistego był publicznie dostępny i każdy mógł się z nim zapoznać.
https://niebezpiecznik.pl/post/serwis-pzpn-ujawnil-dowody-osobiste-kibicow/
#mecz #laczynaspilka #pzpn #pilkanozna #kibice #sport #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #security #wyciek #daneosobowe
https://niebezpiecznik.pl/post/serwis-pzpn-ujawnil-dowody-osobiste-kibicow/
#mecz #laczynaspilka #pzpn #pilkanozna #kibice #sport #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #security #wyciek #daneosobowe
@niebezpiecznik-pl: i karny
- 0
@Mageronik: Karny k...ibic?
PR przede wszystkim. Największy problem to dziennikarze a nie piłkarz który jest na tyle głupi, że nachlany odbiera telefony
#laczynaspilka #pzpn
#laczynaspilka #pzpn
źródło: comment_pzlqTTaiBqIxHa7e8TQQHPAQ2fZPLXFW.jpg
Pobierz- 6
MS2018 za 5 mięsiecy a my mamy coraz więcej problemów.
Nadal brak 2. napastnika. W pomocy dziura za dziurą.
Skrzydłowi to jedna wielka niewiadoma. Afera z Peszkinem tylko potęguje nasze problemy.
Mamy strasznie wyrównaną grupę na MS. I kim mamy tam walczyć? Lewandowski ... Zieliński/Glik/Szczęsny/Piszczek ... i dalej przepaść totalna. Jak porównam do ME2016 to progresu niemal zero a połowa pierwszej 11stki z formą poszła mocno do tyłu.
Nadal brak 2. napastnika. W pomocy dziura za dziurą.
Skrzydłowi to jedna wielka niewiadoma. Afera z Peszkinem tylko potęguje nasze problemy.
Mamy strasznie wyrównaną grupę na MS. I kim mamy tam walczyć? Lewandowski ... Zieliński/Glik/Szczęsny/Piszczek ... i dalej przepaść totalna. Jak porównam do ME2016 to progresu niemal zero a połowa pierwszej 11stki z formą poszła mocno do tyłu.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kordian_ziom: @wieslaw57: @rydzo: @idol89: @czlapka: Ja bym dodał jeszcze, że Nawałka prawie od początku pracy z reprezentacją nie potrafi nic zadziałać na największy problem w grze. Chodzi o fakt, że strzelamy bramkę lub bramki i kompletnie przestajemy grać. Gra siada do takiego poziomu, że takie potęgi jak Kazachstan czy Armenia mało nas nie pokonały (Armenia w Warszawie przy stanie 1:1 miała dwie
- 2

- 0
@romo86: widze u Peszkina stablinie, bez zmian
MECZE REPREZENTACJI POLSKI W 2018 ROKU:
23 marca Polska – Nigeria (towarzyski, Wrocław)
27 marca Polska – Korea Południowa (towarzyski, Chorzów)
8 czerwca Polska – Chile (towarzyski, Poznań)
12 czerwca Polska – Litwa (towarzyski, Warszawa)
19 czerwca Polska – Senegal (MŚ, Moskwa)
23 marca Polska – Nigeria (towarzyski, Wrocław)
27 marca Polska – Korea Południowa (towarzyski, Chorzów)
8 czerwca Polska – Chile (towarzyski, Poznań)
12 czerwca Polska – Litwa (towarzyski, Warszawa)
19 czerwca Polska – Senegal (MŚ, Moskwa)























Kluby tolerują tę patologie, takie kółeczko wzajemnej akceptacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)