Świetny „Poranek” p. Karoliny Lewickiej w Tok FM. Kapitalne esencjonalne streszczenia najważniejszych spraw, a potem wywiad ze p. Grzegorzem Schetyną. Z długimi pytaniami ale nie przegadanymi, bez emocji w tę czy inną stronę, zrozumiałe dla każdego. Tona tekstów w jednym 30-45 sekundowym pytaniu. Słyszałem rano, teraz jest powtórka. Polecam! Najlepsza poranna Dziennikarka w Toku. Dobrze, że ja wyrzucili z TVP Info, tutaj rozwija się wspaniale. Prawdziwe dziennikarstwo, nie szarpaniny jak tam.
#
#






#rosja #radio #poludnik20radio