@greedy_critic: mały off-topic #blackpill

wracając wczoraj w nocy na skrzyżowaniu alei z Piłsudskiego słyszę dźwięk tłuczonego szkła, ktoś rozwalił szybę, no i policja w długą za tą osobą.

Myślę, jak nic zobaczę zaraz jak prowadzą jakiegoś agresywnego manleta w dresie

Nie pomyliłem się ani trochę xD ciekawe co tam u niego gdzieś za 30h wychodzi z dołka
  • Odpowiedz
#paradasmokow #covid #koronawirus #krakow

Dwa lata ludzie czekali na paradę smoków, i jak ogłosili że w tym roku będzie to wuj, impreza wyłącznie dla zaszczepionych xD
OrGanIzAtOr pRoSi O dObRoWolNe OkAzAnIe ZaŚwIaDcZeNiA, jak nie okażesz to nie wejdziesz. I to tylko DWIEMA dawkami, jak masz jedną to jesteś szurem, chcesz zabić babcię i dla bezpieczeństwa cię nie wpuszczą. Szczepienia są niezbędne bo jak wiadomo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanJakubek:
My byliśmy w okolicach smoka (tego co zieje ogniem)
i po 5 minutach musieliśmy iść do domu bo maluchy 5 i 7 lat cały czas zasłaniali uszy.
Młodszy zaczął popłakiwać w pewnym momencie bo już miał za głośno.
Nawet mnie teraz głowa napieprza od decybeli,
Jaki jest sens ładować decybeli jak w pewnej odległości i tak
  • Odpowiedz