Halo #krakow skąd najlepiej oglądać #paradasmokow w sobotę? Obstawiam, że wały będą mega zatłoczone, a może ktoś zna jakaś miejscówkę gdzie będzie luźniej?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Krytyka Wielkiego Widowiska na Wiśle w Krakowie.

Teatr Groteska opublikował stanowisko po licznych komentarzach i głosach krytyki dotyczących tegorocznego Wielkiego Plenerowego Widowiska na Wiśle
z- 1
- #
- #
- #
- #
@riposter1234567 znaczy jakaś oprawa jest ale głównie błyskowa plus jakieś lasery ale to już nie to co 5lat temu. Jak nigdy nie byłeś to możesz się przejść i wyrobic sobie opinię. Najlepsze miejsce to pod murami przy Wawelu.
źródło: temp_file2513365609803124860
Pobierz- 3
@Pozdrowionka: o co chodzi przecież po ulicy jedzie
- 0
@Patryk4: Jak już coś to po jezdni
- 2
#paradasmokow #covid #koronawirus #krakow
Dwa lata ludzie czekali na paradę smoków, i jak ogłosili że w tym roku będzie to wuj, impreza wyłącznie dla zaszczepionych xD
OrGanIzAtOr pRoSi O dObRoWolNe OkAzAnIe ZaŚwIaDcZeNiA, jak nie okażesz to nie wejdziesz. I to tylko DWIEMA dawkami, jak masz jedną to jesteś szurem, chcesz zabić babcię i dla bezpieczeństwa cię nie wpuszczą. Szczepienia są niezbędne bo jak wiadomo
Dwa lata ludzie czekali na paradę smoków, i jak ogłosili że w tym roku będzie to wuj, impreza wyłącznie dla zaszczepionych xD
OrGanIzAtOr pRoSi O dObRoWolNe OkAzAnIe ZaŚwIaDcZeNiA, jak nie okażesz to nie wejdziesz. I to tylko DWIEMA dawkami, jak masz jedną to jesteś szurem, chcesz zabić babcię i dla bezpieczeństwa cię nie wpuszczą. Szczepienia są niezbędne bo jak wiadomo
#fotografia #mojezdjecie Jedno zdjęcie z #paradasmokow w #krakow tu i drugie w komentarzu :)
Jednak nad zdjęciami fajerwerków trzeba jeszcze popracować, ale dobre i to :D
Jednak nad zdjęciami fajerwerków trzeba jeszcze popracować, ale dobre i to :D
źródło: comment_C0QEk4jbqm1uUTFQknG8uVXiQEPBo9u9.jpg
Pobierz- 3
@momo94: Godzilla atakuje miasto, Osaka 1956. Pomarańczowane
@momo94: no niestety z urzędniczej to tak średnio xD ale było poświaty widać
@momo94: jest tam w hotelu zamontowana kamerka, która pokazuje cały czas zakole Wisły http://www.krakow.pl/multimedialny_krakow/1849,artykul,wawel_i_zakole_wisly_.html
Miasto #krakow w ramach walki z hałasem postanowiła mieszkańców Krakowa pozbawić słuchu
#paradasmokow
#paradasmokow
- 3
@PanJakubek:
My byliśmy w okolicach smoka (tego co zieje ogniem)
i po 5 minutach musieliśmy iść do domu bo maluchy 5 i 7 lat cały czas zasłaniali uszy.
Młodszy zaczął popłakiwać w pewnym momencie bo już miał za głośno.
Nawet mnie teraz głowa napieprza od decybeli,
Jaki jest sens ładować decybeli jak w pewnej odległości i tak
My byliśmy w okolicach smoka (tego co zieje ogniem)
i po 5 minutach musieliśmy iść do domu bo maluchy 5 i 7 lat cały czas zasłaniali uszy.
Młodszy zaczął popłakiwać w pewnym momencie bo już miał za głośno.
Nawet mnie teraz głowa napieprza od decybeli,
Jaki jest sens ładować decybeli jak w pewnej odległości i tak
- 0
@Sl_w_k_1: ja jakoś po 15 minutach zwinąłem się stamtąd bo nie byłem w stanie wytrzymać
I tu nie chodziło o hałas tylko o wysokie tony które trzeszczały mi w uszach
I tu nie chodziło o hałas tylko o wysokie tony które trzeszczały mi w uszach
Jedyne sensowne z parady smogów
Za rzadko mam puche w łapach i takie tego efekty
#fotografia #paradasmokow #paradasmogow
Za rzadko mam puche w łapach i takie tego efekty
#fotografia #paradasmokow #paradasmogow
źródło: comment_0L4yo3YgWymTxfdMeFDi597mTHno3954.jpg
Pobierz@PanJakubek: Zajebiste
- 6
Dziś #paradasmokow w miejscowości #krakow. A jak smoki, to i to do dostania
Mirki! Była jakaś rozmowa na temat parady smoków tutaj? Bo jestem ciekawy jak to wygląda. Czy warto jechać.
#krakow #paradasmokow
#krakow #paradasmokow










Najlepsi są ci, którzy pisali że "kraków zrobił prywatny pokaz dla vipów, a zwykłych ludzi olał" xDD
#afera #krakow #paradasmokow
źródło: image_picker_C24D51EB-5DAF-4CD2-B548-DE239D7229FF-2437-000000A53F256148
Pobierzwracając wczoraj w nocy na skrzyżowaniu alei z Piłsudskiego słyszę dźwięk tłuczonego szkła, ktoś rozwalił szybę, no i policja w długą za tą osobą.
Myślę, jak nic zobaczę zaraz jak prowadzą jakiegoś agresywnego manleta w dresie
Nie pomyliłem się ani trochę xD ciekawe co tam u niego gdzieś za 30h wychodzi z dołka