wyszła beta wersja #xplane 11.02 użytkownicy notują poprawienie płynności i wzrost fps zwłaszcza na kartach nvidia i na makach. #symulatory
można ściągać http://www.x-plane.com/kb/x-plane-11-02-release-notes/
This is just an incremental step for multi-core use; we have been steadily adding more multi-core work for the last few years, and we'll be adding more in future X-Plane 11 updates. For example, X-Plane 10.50 re-structured the renderer, separating the work of discovering what to
można ściągać http://www.x-plane.com/kb/x-plane-11-02-release-notes/
This is just an incremental step for multi-core use; we have been steadily adding more multi-core work for the last few years, and we'll be adding more in future X-Plane 11 updates. For example, X-Plane 10.50 re-structured the renderer, separating the work of discovering what to






















niektore instalatory dla scenerii dzialaja pod v4, ale nie wszystkie i z pewnoscia nie da sie dokonac ich instalacji metoda kopiuj-wklej.
poki co w nowej wersji dziala cala gama dodatkow od orbx + chaseplane i samoloty z a2a simulations. reszta tworcow albo juz przygotowuje instalatory lub czeka na premiere z tego wzgledu, ze nie zalapali sie pod bete dla