Ale się łatwo zgarnia ostrygi, wystarczy sprzedać za 0.00129-0.0013 eth i odkupić za 0.0012-0.00122 eth
#oyster
#oyster
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_EDgEXO0Y3iT5RGFVySze3tfkQq9CLbR1.jpg
Pobierz
źródło: comment_ZGh0a69C5JAXOBGxQOZRlh73FuJl1pSx.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#oyster
Neo -36% w ciągu 7dni
Iota 37%
Nano 44
Jak cena wzrośnie to alty powinny rosnąć szybciej, więc teraz tylko poczekajmy zeby było odbicie btc, bo jak będzie spadek do 6k... To będzie słabo xd