• 0
@Harmonijka jak nie?xd
Neo -36% w ciągu 7dni
Iota 37%
Nano 44
Jak cena wzrośnie to alty powinny rosnąć szybciej, więc teraz tylko poczekajmy zeby było odbicie btc, bo jak będzie spadek do 6k... To będzie słabo xd
  • Odpowiedz
  • 1
#oyster co się dzieje :(? Myślicie że przy 6 kwietnia przy air dropie będzie chociaż 2$??
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz: Wydali już. Jedynie na co czekamy, to na prezentację graficzną i ponowne uruchomienie uploadu z poprzedniego testnetu. W tym tygodniu ma się pojawić z tego co wiem.
  • Odpowiedz
  • 1
Oj cena robi się za niska, z 16.5k sat do 10.5
Mam nadzieję że wypali w końcu ten testnet, ale plus jest taki że wchodzi na nową giełdę.
#oyster
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krostel: spokojnie, jakiś czas temu jak mieli deadline (mogę się mylić ale był testnet A) to oddali o 7rano dnia następnego, ale wyrobili się w terminie, bo strefy czasowej nie podali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sebqu: Minimalnie 1PRL = 64GB. Bruno pisał, że może być to nawet 512GB.

Po drugie, zobacz sobie na top50 kryptowalut. Jest masa shitcoinów, które nic nie wnoszą, a mają 5 - 10x większą kapitalizację niż PRL.
Może jestem naiwny, ale naprawdę liczę na to, że PRL będzie wart co najmniej $15 do końca tego roku. A co będzie to zobaczymy. Wszedłem średnio po $0.5, więc raczej nie stracę na nim
  • Odpowiedz
  • 2
#oyster
Dzisiaj lub jutro będzie testnet, może tym razem cena wyskoczy do góry, więc sugeruje być uważnym przed te dwa dni i rozważyć zakup ostryg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przebicie 15.5k sat podejście numer 5 w przeciągu ok 17h :D
Swoją drogą ciekawi mnie czy jak testnet będzie jeszcze w tym miesiącu (znając team będzie 28) to czy znowu ktoś postawi ściane czy cena wzrośnie. Jak myślicie?
#oyster
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@laki_dlu ahh, teraz były idealne spadki to myślałem że zdziałasz, ja niestety zamrozilem PRL za 16.5k sat jak ogłosili whitepaper :x
  • Odpowiedz
  • 1
Czy wejście w #prl #oyster w tym momencie to dobry pomysł? Za niedługo ma być palenie coinów. Trochę nie rozumiem, wszyscy się tym podniecają ale jaki wpływ na cenę może mieć zniszczenie iluś coinów? Na wykresie od początku roku widzę że jest trochę na górce ale nadal daleko od ath. Wchodziłbym na long term do kwietnia minimum.
#kryptowaluty
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varien: Wg mnie warto, choć trzeba zdawać sobie sprawę, że PRL ma dużo słabych rąk, czyli inwestorów łatwo przestraszyć. Wczoraj ktoś stawiał ścianę coraz niżej i cena mocno zdumpowala. To się dzieje zawsze po dużych newsach. Ogólnie PRL ma autostradę w jedną i drugą stronę, bo mało osób chce teraz sprzedać PRL i kilka tysięcy sztuk PRL i z poziomu 0,0017eth możemy się znaleźć na 0,0030eth. To samo niestety w
  • Odpowiedz