Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Po_co_te_kwiaty: usunąłem poprzedni komentarz, żeby nie zmylić nikogo.
https://crackingcryptocurrency.com/cryptocurrency-fork-airdrop-countdowns-info/oyster-pearl-prl-oyster-shell-shl-airdrop-countdown-cracking-crypto/
zgodnie z tym licznikiem ok. godziny 02:30 rano 14 kwietnia.
Snapshot odbędzie się na bloku: 5,436,000. Najlepiej pod tym kątem patrzeć :)
https://crackingcryptocurrency.com/cryptocurrency-fork-airdrop-countdowns-info/oyster-pearl-prl-oyster-shell-shl-airdrop-countdown-cracking-crypto/
zgodnie z tym licznikiem ok. godziny 02:30 rano 14 kwietnia.
Snapshot odbędzie się na bloku: 5,436,000. Najlepiej pod tym kątem patrzeć :)
- 2
Co się tutaj dzieje w ogóle xD 2 dni przed snapshotem ludzie się wyprzedają? WTF? #oyster
- 1
Już jutro w nocy airdrop #shell jaka jest wasza stretegia, sprzedajecie oystera i dokupujecie po dropie, czy HOLD?
#oyster #kryptowaluty
#oyster #kryptowaluty
@shinya56: w sumie co daje ten airdrop? da sie to pozniej zamienic jakos na gotówke?
- 1
@Po_co_te_kwiaty: dostaniesz SHL w ilości takiej samej jaką posiadasz w PRL
Jak wysłać #prl z MEW na kucoin? MEW nie widzi jako tako tokenów z tego co widzę, ale w historii transakcji są.
#kryptowaluty
#oyster
#kryptowaluty
#oyster
@Harmonijka: dodaj sobie token do mewa
- 0
@Harmonijka: musisz mieć też trochę gas na opłacenie transakcji
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@Po_co_te_kwiaty: Przesunęli airdrop o tydzień, zwalają winę na kucoina
konto usunięte via Android
- 4
@Po_co_te_kwiaty amelcio wyprzedaje swoje zapasy hehe
- 2
Airdrop oystera przesunięty o tydzień na 13 kwietnia
https://medium.com/oysterprotocol/oyster-shell-shl-airdrop-snapshot-date-update-82e7838e2b62
#oyster #airdrop
#kryptowaluty
https://medium.com/oysterprotocol/oyster-shell-shl-airdrop-snapshot-date-update-82e7838e2b62
#oyster #airdrop
#kryptowaluty
- 2
#oyster #kryptowaluty
Na KuCoinie dostanę SHL zdaje się? Z tego co widzę, to KuCoin obsłuży airdropa.
Na KuCoinie dostanę SHL zdaje się? Z tego co widzę, to KuCoin obsłuży airdropa.
- 7
Kucoin będzie uczestniczył w airdropie SHL 6 kwietnia
Generalnie spoko giełda bo uczestniczy chyba w każdym airdropie
https://medium.com/oysterprotocol/it-has-been-a-very-busy-week-for-oyster-6d3d8413c651
#kryptowaluty
#oyster #kucoin
Generalnie spoko giełda bo uczestniczy chyba w każdym airdropie
https://medium.com/oysterprotocol/it-has-been-a-very-busy-week-for-oyster-6d3d8413c651
#kryptowaluty
#oyster #kucoin
- 2
który coin lepszy na początek kwietnia waszym zdaniem?
- oyster 50.0% (28)
- icon 50.0% (28)
co kupujecie na najbliższe dni?
@krisak13:
ziemniaki, pomidorki koktajlowe, 4 marchewki, kaszanka, ser żółty, zgrzewka wody, 3l soku 100% (jabłko, pomarańcza), pasztet, 2 x wędlina (różna), chleb z ziarnami mały, 4 bułki, ogórek długi, rukola,paczka pieluszek "4", pierogi kapusta z grzybami, coś słodkiego, wino słodkie. Może jeszcze sobie potem coś przypomnę to dopiszę.
- 4
- 5
Jakby ktoś nie wiedział czemu #oyster rośnie, to tu macie powód:
https://youtu.be/GwOyxn0iJq8
#kryptowaluty
https://youtu.be/GwOyxn0iJq8
#kryptowaluty
Powolutku małymi kroczkami...wczoraj pisałem o IBM dziś Amerykańska Poczta patentuje przechowywanie danych w blockchainie. Czy tego nie robi Oyster?
US Postal Service Files Patent for Backing up Data With the Blockchain
http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-adv.html&r=1&p=1&f=G&l=50&d=PG01&S1=20180083771.PGNR.&OS=dn/20180083771&RS=DN/20180083771
#kryptowaluty #oyster
US Postal Service Files Patent for Backing up Data With the Blockchain
http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-adv.html&r=1&p=1&f=G&l=50&d=PG01&S1=20180083771.PGNR.&OS=dn/20180083771&RS=DN/20180083771
#kryptowaluty #oyster
- 4
@dla_zabawy: Z tego co mi wiadomo Oyster przechowuje dane w Tangle IOT'y, przykładem przechowywania danych w blockchainie może być Siacoin
- 4
@dla_zabawy: Czekamy na odpowiedź @PocztaPolskaSA. Przechowywanie w blockchainie stanów magazynowych pościeli, mydła, odświeżaczy powietrza, pochłaniacze zapachów, słodyczy, plastrów z opatrunkiem, olejków eterycznych i lampek mogło by przynieść spore korzyści!
- 1
Cena 1 TB/rok w siacoin to $24
Storj 1 TB/rok = $27
1 PRL ma dać 64 GB/rok czyli cena powinna oscylować w okolicach $1,8 za prl
#oyster
Storj 1 TB/rok = $27
1 PRL ma dać 64 GB/rok czyli cena powinna oscylować w okolicach $1,8 za prl
#oyster
- 9
Czy ktoś tutaj zarabia na udostępnianiu dysku dla storj? Miesięczna stawka za 1gb to $0,015 + $0.05 za gb transferu. 1 używany dysk 4tb to 350 zł, czyli z 1 dysku mamy $720 rocznie + kasa za transfer. Dysk zużywa 10 w/h czyli 10w x 24h x 365 = 87kwh x 0,8 zł = 70 zł rocznie. Oczywiście to są b. uproszczone wyliczenia. Pytanie ile z tych $0,015 potrąca storj?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
- 1
btw jak ktoś chce powiększyć swoje zasoby to mozliwe ze nie głupim pomysłem jest sie wyzbyć teraz i czekać aż cene zdumpuje jakiś szaleniec który sprzedaje pereł za ponad milion złotych
#oyster
#oyster
- 2
http://oysterstorage.com
Widzę, że wczoraj ludzie mieli problem. Teraz wrzucałem plik 30 kb i migusiem mi go zassało, a potem ładnie go mogłem odebrać. Dlaczego kurs nie wystrzelił w takim razie? xD
#oyster
#kryptowaluty
Widzę, że wczoraj ludzie mieli problem. Teraz wrzucałem plik 30 kb i migusiem mi go zassało, a potem ładnie go mogłem odebrać. Dlaczego kurs nie wystrzelił w takim razie? xD
#oyster
#kryptowaluty
- 3
@Harmonijka:
1) Rynek wygląda jak wygląda
2) Słaby marketing i giełda z małym vol
3) Grubas/-y cały czas stawia ścianki i manipuluje kursem - to mnie najbardziej wkur*** bo obserwuję to od dawna
1) Rynek wygląda jak wygląda
2) Słaby marketing i giełda z małym vol
3) Grubas/-y cały czas stawia ścianki i manipuluje kursem - to mnie najbardziej wkur*** bo obserwuję to od dawna
- 0
@Instynkt: Ale dziala. Nie probowalem jeszcze z wiekszym
















#kryptowaluty #prl #oyster