Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 13
Bruno zniszczył PRL ponieważ coin miał zostać dodany na giełdę Binance XXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie podobało mu się że zespół skupuje coiny z rynku przed ogłoszeniem listingu XXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD
#oyster #prl #kryptowaluty
Nie podobało mu się że zespół skupuje coiny z rynku przed ogłoszeniem listingu XXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD
#oyster #prl #kryptowaluty
- 2
@Mocniejpliss: raczej ściema, dziwny zbieg okoliczności że zrobił wałek na kilka dni przed wprowadzeniem KYC na kucoin, wcześniej czekał na lepszą cenę prl ale się nie doczekał więc teraz albo nigdy
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#oyster #kryptowaluty #kryptokomedia
XDDDDDDDDD Ciekawe czy udaje p--------o żeby dostać mniejszy wyrok za oszustwo/piramidę czy co tam mu mogą d-----ć, czy naprawdę taki jest xD
XDDDDDDDDD Ciekawe czy udaje p--------o żeby dostać mniejszy wyrok za oszustwo/piramidę czy co tam mu mogą d-----ć, czy naprawdę taki jest xD
źródło: comment_8MILnZPgEWofo1D9h844FA9Ro6HlBE2Q.jpg
Pobierz- 2
@Khaine: to, że ziemia jest płaska to jeszcze jakoś tam można wierzyć
Ale kuźwa, żeby zdumpować coiny przed wejściem na binance to już trzeba być srogo popierdzielonym. (o ile to prawda)
Ale kuźwa, żeby zdumpować coiny przed wejściem na binance to już trzeba być srogo popierdzielonym. (o ile to prawda)
@trevoz nie wqrwil mnie tak ten przekręt, jak to kiedy dowiedziałem się o binance, teraz bym gościa po majdanie końmi wloczyl
WAT
#oyster
Bruno just made a strange transaction to try and further throw people off his scent. See below for the link. This 100 ETH deposit by Bruno into the Dual Sig wallet is further subterfuge in an attempt to make it look like we were in involved in all of this. Please note that this was not a transaction initiated by us and was meant to cause further chaos.
https://etherscan.io/tx/0x9aeded34828368a0ca9c8dc515f4ebb57bdbfb04424bd8af782309bdb29eeea6
#oyster
Tak i q--a nie wiedzieli że Bruno ma czarodziejski kluczyk do skarbczyka. Teraz zaufanie będą biedactwa odbudowywać, a jak już odbuduja, to ojebia ludzi na shl z kolei
- 11
@Mocniejpliss: serio chyba żaden coin nie miał takiego cyrku, amelcio ma nosa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Manah: Nie dziwie się że ludzie robią hajs na takich naiwniakach. Żal nie korzystać xD
@ZimnaKaszanka: Subreddity coinów to niezła kopalnia śmiechu, takiego stężenia sekciarzy, mówców motywacyjnych i naiwniaków nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w internecie. Każdy wierzy, ze jego szitcoin zmieni świat
Szczególnie tyczy się to iota, nano, xrp i oysterka
Szczególnie tyczy się to iota, nano, xrp i oysterka
Ach który to już projekt zniszczony przez Amelka... czy bitkojn będzie następny?
#kryptowaluty #oyster
#kryptowaluty #oyster
- 0
- 0
@Sune: Kiedyś już posiadał BTC...
What do you do after arguably the worst day of your professional career? You wake up and you get back to work. Despite Bruno’s cowardice, the team will continue to work hard to achieve our vision. We won’t let his reckless acts destroy the progress made over the last year. Over the coming week, we will be providing a fully transparent series of posts and videos of the team to re-build trust
źródło: comment_kBij0WZil5lJXdaGgn52jjrHqQrBk423.jpg
Pobierz- 1
@trevoz: no od Bruna, to mój kolega przecież jest z podwórka
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@Mocniejpliss powiedz mu że jest na czarno bo szkalował mnie
@Mocniejpliss: Powiedz mu żeby nie naganiał na szity bo słuchanie jego rad to jak wrzucenie kasy do kibla :D niech lepiej powie kiedy btc moon żebym mógł otwierać shorta :D
Ale generalnie cena #oyster #prl to dobry wskaźnik na tę chwilę, jak nisko jeszcze możemy spaść przed osiągnięciem całkowitego dna, przy ogłoszeniu, że ich CEO so scammer i faktem, że reszta teamu ostrzega żeby nie kupować do token swapa cena spadła tylko o 65-70% ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc dno może być już blisko
#kryptowaluty
#kryptowaluty
#oyster #kryptowaluty
Ale trzeba przyznać że zespół nie kryje przed nami całego gówna.
Ja mam 400 PRL kupione po 0,5 centa i nie sprzedaje.
Przynajmniej uczestniczyłem w historii. Ciekawe jak to rozwiąza bo waluta która może zostać wydrukowana przez jakiegoś Bruno traci całkowicie rację bytu.
Ale trzeba przyznać że zespół nie kryje przed nami całego gówna.
Ja mam 400 PRL kupione po 0,5 centa i nie sprzedaje.
Przynajmniej uczestniczyłem w historii. Ciekawe jak to rozwiąza bo waluta która może zostać wydrukowana przez jakiegoś Bruno traci całkowicie rację bytu.
- 1
@Mocniejpliss: OYSTCoooooooneeeeeeeect
- 1
@trevoz: jak nie tracić wiary skoro oyster z----ł podstawową zasadę braku możliwości tłoczenia nowych monet? Zespół jedyne co może zrobić to spalić część tokenów i zmienić całkowicie kod oyster. Lub mogą wypuścić nową krypto albo porzucić oyster i zająć się SHL
- 4
Pomijając euforię, że udało mi się wyjść na tym na zero, to uważam, że zespół nadal będzie rozwijał projekt. Na pewno rozważę symboliczny zakup. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
#oyster
#kryptowaluty
#oyster
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Obruni: rip
- 15
Amelcio jak coś poleci to nie ma bata
$PRL creator wallet called the transferDirector function a few hours ago, giving himself admin rights
New «owner» opened ICO sale function on contract
Sent ETH to contract and got PRL tokens at ICO price
Sent them to Kucoin crashed the price
źródło: comment_Xdoo22cvM9wbJjBFaodxCUAOKWbDO8Le.jpg
Pobierz- 3
#oyster
Widzę, że coś śmiesznego się o------o xD
https://www.reddit.com/r/Oyster/comments/9sg8pt/prl_creator_wallet_called_the_transferdirector/
Ktoś w-----ł trochę kasy na te oystery i mam wrażenie, że jest srogo na minusie w tym skoku stulecia skoro kapnęli się po 6 godzinach xD
Widzę, że coś śmiesznego się o------o xD
https://www.reddit.com/r/Oyster/comments/9sg8pt/prl_creator_wallet_called_the_transferdirector/
Ktoś w-----ł trochę kasy na te oystery i mam wrażenie, że jest srogo na minusie w tym skoku stulecia skoro kapnęli się po 6 godzinach xD
#kryptowaluty #oyster
No i mamy definitywny koniec tego szitcoina. Piękny exit pump - mam nadzieję że nie daliście się nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i mamy definitywny koniec tego szitcoina. Piękny exit pump - mam nadzieję że nie daliście się nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smule: Ile ja im natłukłem o tym to szkoda gadać. Realne zastosowanie. ch... że ekonomicznie nierealne i głupie, identycznie jak siacoin. Wciśniesz im największą głupotę to łyknął. I tak się nie nauczą, znajdą nowy lepszy, bardziej gówniany shit...
A ledwo 5 dni temu: https://www.wykop.pl/wpis/36182485/z-tym-1-do-konca-roku-to-przesadzilem-ale-kto-wie-/
A ledwo 5 dni temu: https://www.wykop.pl/wpis/36182485/z-tym-1-do-konca-roku-to-przesadzilem-ale-kto-wie-/
źródło: comment_KCTcvNUDAvGotUuvu42nBZqSSnKhUH9f.jpg
Pobierz@Smule: Ledwo tydzień temu ostatni raz poruszałem oyester. Nie dociera: https://www.wykop.pl/wpis/36025235/#comment-126679033
- 3
Ktoś przejął kontrolę nad smart contractami Oystera.
Kucoin wstrzymał trade'owanie PRL. Ten projekt nie przestaje mnie zadziwiać.
#oyster
Kucoin wstrzymał trade'owanie PRL. Ten projekt nie przestaje mnie zadziwiać.
#oyster
- 5
#oyster 66 % spadek przy dużych obrotach. Nie wiem czy to dotyczy Oyster ale ktoś wrzucił na innym kanale:
"I Can confirm someone has taken control of the Smart Contract. Do NOT BUY ANYTHING. I honestly dont know what to say right now. Im waiting for more information. Thats all I know.
I Can confirm someone has taken control of the Smart Contract. Do NOT BUY ANYTHING. I honestly dont know what
"I Can confirm someone has taken control of the Smart Contract. Do NOT BUY ANYTHING. I honestly dont know what to say right now. Im waiting for more information. Thats all I know.
I Can confirm someone has taken control of the Smart Contract. Do NOT BUY ANYTHING. I honestly dont know what

















Bruno somehow believes, or claims to believe, that he is righteous in his actions and that everyone deserved to lose money from this project based on his “Greater Fool /