Mam zaproszenie do kupna OnePlusTwo jakby ktoś chciał to oddam...
Rok temu dzień po kupnie Nexusa 5 dostałem w tym roku dostałem dzień po zamowieniu Nexusa 5x ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oneplustwo #oneplus #oddam
Rok temu dzień po kupnie Nexusa 5 dostałem w tym roku dostałem dzień po zamowieniu Nexusa 5x ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oneplustwo #oneplus #oddam






















Zielonka ma do #rozdajo zapro na zakup OPT. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja już jeden mam i drugiego nie potrzebuje.
https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/3jw72c/tutorial_how_to_share_your_opt_invite_even_if_its/
Mirki. Temat zamknięty. Mam już chętnego.