via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W Polsce nie ma infrastruktury stojaki sa w deficycie a samych tyczek tez 2 na krzyż ( )
#tokio2020 #o----------------l
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co byście powiedzieli gdyby w 2036 lub 2040 igrzyska odbyły się w Polsce ? Co prawda zadłużylibyśmy się na niebagatelną sumkę i mielibyśmy problem z obiektami, ale tępy motłoch, który nic nie rozumie potrzebuje chleba i igrzysk dla wewnętrznej satysfakcji...
#tokio2020 #o----------------l #igrzyskaolimpijskie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aik32fr45yd: Co jak co ale większość imprez sportowych w Polsce wyglada bardzo dobrze, jak trzeba to umiemy się spiąć. No ale nie mamy infrastruktury, już prędzej na zimowe
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Igrzyska to kompletnie nieopłacalna impreza do organizacji. Ponosi się stratę i zostaje z drogimi obiektami do strzelania albo łucznictwa. Wszystko by zarosło i niszczało jak w Jugosławii albo Brazylii
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wyobraźcie sobie takie coś, że Hiszpania wygrywa z San Marino 10:0 a tu nagle tak odpuszczają, że San Marino remisuje xD
#tokio2020 #o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5 dni do końca olimpiady i mamy 3 medale, mam nadzieję że naszym olimpijczykom miło odpoczywa się w tokio. może jeszcze z 3 medale wpadną w lekkoatletyce,pakowanie toreb,samolot,lotnisko okęcie
#o----------------l #tokio2020
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jeszcze kolejny #o----------------l w kajakarstwie i w zasadzie można iść spać na godzinkę? W żeglarstwo żadne nie wierze, a te polki to jeszcze nie jadą medalowego więc whatever.
#tokio2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historyczny moment oszukania Szpakowskiego przez realizatorów transmisji olimpijskiej
xDDDD



#o----------------l
#tokio2020
kajelu - Historyczny moment oszukania Szpakowskiego przez realizatorów transmisji oli...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robimy konkursy Eurowizji dla dzieci a nie możemy zrobić turnieju eliminacyjnego dla zawodowych siatkarzy halowych do siatkówki plażowej ja prdl leśne dziadki z pkoi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#o----------------l
#tokio2020

Czy Fajdek będzie miał również ciężkie nachy w finale?

  • Tak ale jakoś wykaraska się na 4 msce 10.3% (8)
  • Tak i spali 3 rzuty bez waskiego finału 29.5% (23)
  • Nie, odpali rzut 47.4% (37)
  • Będzie rekord świata 12.8% (10)

Oddanych głosów: 78

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach