@electro_nick: Powiedz, czy to powszednieje? Ja wiem, że to głównie zależy od człowieka, ale czy to mimo wszystko nie jest tak, że to otoczenie wywiera na Ciebie pozytywny wpływ?
Fajnie, że masz taki widok.
  • Odpowiedz
@inyourface: Oczywiście że w jakimś stopniu to powszednieje, masz taki widok codziennie, ale ja jako imigrant mam zaległości co do widoków i turystyki lokalnej... Pozytywny wpływ jest dla mnie jedynie od wiosny do jesieni-czyli od maja do września-później już nie ma prawie słońca i jest jasno tylko przez parę godzin na dobę. Jednak jeśli ktoś lubi zimowe klimaty to może mu być łatwiej.
  • Odpowiedz
@localgoodness: Musieli by tam pracowac idioci aby teraz probowac zarobic na klamkach i wycieraczkach gdy tuz za rogiem wejscie kilkuset tysiecy modeli 3. Aby te serwisowac nie ma bata beda musieli otwierac jakies franczyzy i na nich zarabiac.
Jak nie wierzysz zlotowie to obejrzyj filmy Nylanda on tez serwisowal pare razy i nie wiele placil.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki z #norwegia ile kosztuje miesięczne utrzymanie w koronach norweskich? Chodzi mi mniej więcej o koszty wynajmu (mieszkania 2 pokojowego) + media oraz wyżywienie. Nie jestem #programista15k więc mieszkanie o wysokim standardzie mnie nie interesuje, to samo z jedzeniem nie muszę codziennie stołować się na mieście. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norwegia jest rozwinięta gospodarczo i do tego trafiła na ultra bogate złoża


@Twojbratmirko: w dwóch komentarzach dwukrotnie napisałem, że porównywanie Polski do Norwegii jest niemądre. Na to Ty mi odpowiadasz, że porównywanie Polski do Norwegii jest niemądre. Rozumiem to, właśnie to napisałem. Dwukrotnie.

Dlaczego nie możemy porównywać naszego systemu z duńskim? Na kim zatem możemy się wzorować?
  • Odpowiedz
Sprzedaż elektrycznych i hybrydowych (spalinowo-elektrycznych z opcją ładowania z gniazdka) samochodów w USA. Sprzedaż rośnie dosłownie z miesiąca na miesiąc, odnotowano olbrzymi wzrost przez ostatnie 5 lat. W Europie ta sama tendencja. W Norwegii jeden model elektrycznej Tesli jest najlepiej sprzedającym się nowym samochodem obecnie i w całej historii Norwegii. Czeka nas prawdziwa rewolucja!
#samochody #motoryzacja #usa #technologia #gospodarka #biznes
johanlaidoner - Sprzedaż elektrycznych i hybrydowych (spalinowo-elektrycznych z opcją...

źródło: comment_lQ6OB5KnvM1TtPMXGmYCy42cRTLTYv86.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@azer: Widzisz co jest na tym wykresie? Sprzedaż elektrycznych (i PHEV) samochodów wzrosła około 100 razy w przeciągu 5 lat i wciaż rośnie. Niedługo śladu nie będzie po autach spalinowych, ale jeszcze trzeba poczekać parę lat.
  • Odpowiedz
@aleocotuchodzi: @ReFree: @smalczyk1: Ja korzystam z www.yr.no (bezapelacyjnie najlepsze), ale jeszcze porównuję z www.storm.no i uzupełniam wiedzą z www.windyty.com ( ͡ ͜ʖ ͡)
A potem całą wiedzę chowam do kieszeni, bo i tak pogoda jest inna niż w prognozach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Piękny sierpień w tym wrześniu mamy ( ͡°
  • Odpowiedz
KIEDY ŚNIEEEEGGGGG ??? Już nie mogę się doczekać, zawsze czekając na zimę, cały listopad i grudzień oglądam filmiki z Salomon Freeski aby umilić sobie czekanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narty #z-------------j #freeride #norwegia
WhiteMamba - KIEDY ŚNIEEEEGGGGG ??? Już nie mogę się doczekać, zawsze czekając na zim...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localgoodness: kwestia czasu jak sie Tesla zrobi bardziej popularna a wtedy:
- będziesz musiał czekać w kolejce na ładowanie
- będą płatne
W sumie z tych dwóch to chyba czekanie będzie największym problemem.
  • Odpowiedz
@fierce: kolejny powód dlaczego jeżdzę zawsze autem, bo zawsze biorę zapasy jedzenia z polski. ser, wędliny, domowej roboty gołąbki, pierogi czy pulpety. Niestety tego nie da sie zabrać do samolotu. Ze Szczecina mam 100km do domu, wiec zawsze musiałbym prosić kogos o transport. To samo jest z lotniskiem w Oslo. Także jest wiele czynników wpływających na to, ze wybieram samochód.
  • Odpowiedz