Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba

Stephen Curry jest 5. najlepszym zawodnikiem w historii NBA

  • Prawda 26.6% (17)
  • Fałsz 73.4% (47)

Oddanych głosów: 64

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_: wygląda na to, że lakers zrobią trade z Indianą, Westbrook za Hielda i Turnera, LBJ znowu jako rozgrywający otoczony shootingiem
Coś musi być dogadane, bo LBJ by nie podpisał przedłużenia.
  • Odpowiedz
@kosteq64: Skoro rozwalił teraz to rozwaliłby i później (chyba, że to przez jakiś dziwny kontakt). A gość jest bardzo wysoki, wygląda jak strach na wróble i wiele osób i tak wróżyło mu karierę pełną kontuzji.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Bałem się, że to koniec, a jednak zapowiada się kolejny sezon wspaniałego serialu. I to chyba najlepszy.

Największa gwiazda która chciała odejść po kompromitacji w PO, przy okazji srając na zarząd i trenera który dalej będzie prowadził ten zespół. Szaman z plemienia Siuksów, który chciał zapisać w kontrakcie, że zagra tylko w 60% spotkań. Australijczyk z psychą 12 latka, który wyszedł z grupy whatsappowej kiedy koledzy zapytali czy zagra
  • Odpowiedz
@Krystianek2k01: To na bank jakiś fejk. Na reddicie nic nie ma, a i sam trade byłby idiotyczny, szczególnie że Bulls chyba nie mają zbyt wiele picków na wymianę. Portland z pewnością by wymagało jeszcze Patricka Williamsa i Ayo Dosunmu przy jakichkolwiek rozmowach
  • Odpowiedz
Mam ziomka co mówi, że Kombi Bryant jest top 2 all time. Myślicie, że powinien dostać kartę inwalidzką?
#nba
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: Pewnie będąc na jego miejscu, lub mając tyke kasy bym podobnie myślał, ale i tak się dziwię, że nie miał ochoty wziąć trochę mniej ale jednak spróbować coś osiągnąć jeszcze. Takim kontraktem obiektywnie zmniejsza szansę drużyny. Kasy i tak ma sporo, łeb na karku, wiec bankructwo mu nie grozi jak wielu innym sportowcom. Wziąłby z 10 baniek na rok, to przynajmniej pogralby na fajnym poziomie te parę lat a
  • Odpowiedz
@kaspe: nie trudno, ale trochę czasu potrzeba. 2k to gra polegająca na znajomości animacji, dobrym wyczuciu pada (przy rzutach) i decision making. Jest to dobry symulator (jedyny xD), ale tez ma swoje problemy. Trzeba się nauczyć grać z AI (jak grasz karierę), albo poznać zawodników (jak grasz całą drużyną czy w tryb karciany myTeam).
  • Odpowiedz
@kaspe: no i podstawowe pytanie - to są dwie gry w jednym. Offline i online. TO ZUPELNIE INNY SKILL LEVEL I TO JAK SIE GRA.

Offline to koszykówka, online to arcade + glitchowanie. Pierwszy aspekt to 9/10 realizm i satysfakcja (z okazyjnym o------------m debilizmów przez AI), drugie to 4/10, tylko dla spaczonych typów co lubią wycierac ręce papierem ściernym i rywalizować z ludźmi o iq buta, którzy grają tryb online
  • Odpowiedz
#koszykowka #nba #sport

Oficjalnie - Jeremy Sochan nie pojedzie na Eurobasket. Pre-season NBA ważniejszy i nie ma co się dziwić.
Po ostatnich "wydarzeniach" i przy obecnej atmosferze wokół kadry - też nie ma co się dziwić.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Pierwsze, najważniejsze mecze sezonu

Dzień otwarcia (18 października)
- 76ers - Celtics
- Lakers - Warriors

19
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kosteq64: no nie wiem. Raczej powinniśmy go traktować jak normalnego zawodnika przychodzącego do ligi, bo w przeciwnym wypadku uroimy sobie rzeszę oczekiwań, a pewnie pop go posadzi na ławce i każe się uczyć. Żeby nie było - fajnie że spurs, bo nauczy się bronić, ale... spurs? Jak widzę, że grają to ciekawsze wydają się być reklamy żarcia pomiędzy akcjami.
  • Odpowiedz
Tytuł z pozoru clickbaitowy, no ale jak się obejrzy to właśnie, tylko z pozoru. Polecam, bo imo bardzo ciekawe i można lepiej zrozumieć zależności/to w jakich sprawach można komuś wierzyć.
#nba
WojtASR - Tytuł z pozoru clickbaitowy, no ale jak się obejrzy to właśnie, tylko z poz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach