Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Stephen Curry jest 5. najlepszym zawodnikiem w historii NBA
- Prawda 26.6% (17)
- Fałsz 73.4% (47)
Nie jest lepszy od: Russella, Wilta, Jordana, Magica, Kareema, Birda, Shaqa, Lebrona, Duncana. Tier do dyskusji z Hakeemem, Kobe, Mosesem Malone.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

- 10
w sumie fajny trejd, i jak wob zauwazyl, westbrick i pat bev w jednej druzynie xddd
#nba
#nba
źródło: comment_1661397946fcUbKIl1AxaroMYfJS6RM6.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
@LebronAntetokounmpo: Bałem się, że to koniec, a jednak zapowiada się kolejny sezon wspaniałego serialu. I to chyba najlepszy.
Największa gwiazda która chciała odejść po kompromitacji w PO, przy okazji srając na zarząd i trenera który dalej będzie prowadził ten zespół. Szaman z plemienia Siuksów, który chciał zapisać w kontrakcie, że zagra tylko w 60% spotkań. Australijczyk z psychą 12 latka, który wyszedł z grupy whatsappowej kiedy koledzy zapytali czy zagra
Największa gwiazda która chciała odejść po kompromitacji w PO, przy okazji srając na zarząd i trenera który dalej będzie prowadził ten zespół. Szaman z plemienia Siuksów, który chciał zapisać w kontrakcie, że zagra tylko w 60% spotkań. Australijczyk z psychą 12 latka, który wyszedł z grupy whatsappowej kiedy koledzy zapytali czy zagra
@LebronAntetokounmpo: Okazało się, że nikt nie chciał oddawać pół składu i pierdyliard picków za jedną z największych drama queen z lidze? No szok xD
Z jednej strony snake może zepsuć misie od środka, a z drugiej może to i byłby nawet faworyt do mistrzostwa. s5: Morant - Bane Brooks - KD - JJJ wygląda mocno #nba
źródło: comment_1661201980XyGMTsrdzoNiwyjI4Ksjjk.jpg
Pobierz- 17
Udonis Haslem będzie 10. zawodnikiem w historii ligi, który rozegra swój 20. sezon w #nba
#heatculture
#heatculture
źródło: comment_1661163714wPFmkKgxgmHgSvVFc6muww.jpg
Pobierz- 18
@piotr-zbies: Rozegra to mocne słowo. Będzie zatrudniony przez 20 sezonów, bo on od jakiś 5lat to jest asystentem trenera, tyle że w dresie
@piotr-zbies: to "rozegrał" jest trochę na wyrost, bo od sezonu 2016-17 rozegrał 406 minut, czyli mniej wiecej 18 spotkan dla rolesa xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Krystianek2k01: To na bank jakiś fejk. Na reddicie nic nie ma, a i sam trade byłby idiotyczny, szczególnie że Bulls chyba nie mają zbyt wiele picków na wymianę. Portland z pewnością by wymagało jeszcze Patricka Williamsa i Ayo Dosunmu przy jakichkolwiek rozmowach
- 1
@Krystianek2k01: No i ok, szanuje za przyznanie sie do bledu, aczkolwiek nie warto postowac niesprawdzonych informacji. Mogę Ci wyslac jakies legitne stronki odnosnie NBA :)
Mam ziomka co mówi, że Kombi Bryant jest top 2 all time. Myślicie, że powinien dostać kartę inwalidzką?
#nba
#nba
@niewiem333: każde pokolenie ma własny czas
- 5
@niewiem333: caruso top 1 a drugie miejsce wedle indywidualnych preferencji każdy może mieć swoje ¯\_(ツ)_/¯
- 5
@LebronAntetokounmpo: Griner zniszczyłaby przecież prime Boogiego, więc Bridges jest tu bez szans
- 5
@LebronAntetokounmpo: ale mają grać w koszykówkę czy normalnie będą się n---------ć?
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@uszanowanko Nadal beka
Lebron z nowym kontraktem w Lakers.
#nba
#nba
źródło: comment_1660763459V2uWVx3SvJuLaITtceLQyD.jpg
Pobierz- 15
@LebronAntetokounmpo: Pewnie będąc na jego miejscu, lub mając tyke kasy bym podobnie myślał, ale i tak się dziwię, że nie miał ochoty wziąć trochę mniej ale jednak spróbować coś osiągnąć jeszcze. Takim kontraktem obiektywnie zmniejsza szansę drużyny. Kasy i tak ma sporo, łeb na karku, wiec bankructwo mu nie grozi jak wielu innym sportowcom. Wziąłby z 10 baniek na rok, to przynajmniej pogralby na fajnym poziomie te parę lat a
- 15
@mlodyapollo: nie no, Lakers już są cyrkiem obwoźnym. Mnie dziwi, że nie próbował wracać na wolną ageturę.

@kaspe: nie trudno, ale trochę czasu potrzeba. 2k to gra polegająca na znajomości animacji, dobrym wyczuciu pada (przy rzutach) i decision making. Jest to dobry symulator (jedyny xD), ale tez ma swoje problemy. Trzeba się nauczyć grać z AI (jak grasz karierę), albo poznać zawodników (jak grasz całą drużyną czy w tryb karciany myTeam).
@kaspe: no i podstawowe pytanie - to są dwie gry w jednym. Offline i online. TO ZUPELNIE INNY SKILL LEVEL I TO JAK SIE GRA.
Offline to koszykówka, online to arcade + glitchowanie. Pierwszy aspekt to 9/10 realizm i satysfakcja (z okazyjnym o------------m debilizmów przez AI), drugie to 4/10, tylko dla spaczonych typów co lubią wycierac ręce papierem ściernym i rywalizować z ludźmi o iq buta, którzy grają tryb online
Offline to koszykówka, online to arcade + glitchowanie. Pierwszy aspekt to 9/10 realizm i satysfakcja (z okazyjnym o------------m debilizmów przez AI), drugie to 4/10, tylko dla spaczonych typów co lubią wycierac ręce papierem ściernym i rywalizować z ludźmi o iq buta, którzy grają tryb online
3
Sochan odmówił reprezentacji Polski

Na tę informację czekali wszyscy kibice reprezentacji Polski, którzy liczyli na przyjazd Jeremy'ego Sochana na zgrupowanie kadry i grę na zbliżającym się EuroBaskecie. Wiemy, że niestety do tego nie dojdzie.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 74
#koszykowka #nba #sport
Oficjalnie - Jeremy Sochan nie pojedzie na Eurobasket. Pre-season NBA ważniejszy i nie ma co się dziwić.
Po ostatnich "wydarzeniach" i przy obecnej atmosferze wokół kadry - też nie ma co się dziwić.
Oficjalnie - Jeremy Sochan nie pojedzie na Eurobasket. Pre-season NBA ważniejszy i nie ma co się dziwić.
Po ostatnich "wydarzeniach" i przy obecnej atmosferze wokół kadry - też nie ma co się dziwić.
@cult_of_luna: chłop niech od tego bagna s-------a i martwi się o swoją karierę, większy pożytek dla Polski będzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pierwsze, najważniejsze mecze sezonu
Dzień otwarcia (18 października)
- 76ers - Celtics
- Lakers - Warriors
19
Dzień otwarcia (18 października)
- 76ers - Celtics
- Lakers - Warriors
19
- 4
@kosteq64: no nie wiem. Raczej powinniśmy go traktować jak normalnego zawodnika przychodzącego do ligi, bo w przeciwnym wypadku uroimy sobie rzeszę oczekiwań, a pewnie pop go posadzi na ławce i każe się uczyć. Żeby nie było - fajnie że spurs, bo nauczy się bronić, ale... spurs? Jak widzę, że grają to ciekawsze wydają się być reklamy żarcia pomiędzy akcjami.
- 12
Tytuł z pozoru clickbaitowy, no ale jak się obejrzy to właśnie, tylko z pozoru. Polecam, bo imo bardzo ciekawe i można lepiej zrozumieć zależności/to w jakich sprawach można komuś wierzyć.
#nba
#nba























źródło: comment_1661436235Hwsvgw9YMu582tyJMZlBjG.jpg
Pobierzźródło: comment_1661437126tMHBSCOXJCTxWdRcGQMJyD.jpg
Pobierz