Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Angmac: Też wczoraj obejrzałem ostatni odcinek i strasznie smutno mi się zrobiło, że braknie dokończenia tej historii. Mogli już dograć ze 3 lata w 3 odcinkach i zakończyć drugi sezon w 10, a nie 7. Jeszcze skończył się w takim momencie...:(
  • Odpowiedz
Cześć, fani #siatkowka , piszę jako kibic #koszykowka i #nba , ponieważ z powodu ostatniego wielkiego wydarzenia oraz ogromnego sukcesu Polaków postanowiłem wciągnąć się trochę w uniwersum waszego sportu :)

Chciałbym zapytać, jak to wygląda z turniejami, które są najważniejsze dla siatkarzy, bo na przykład koszykarze najwyżej cenią igrzyska olimpijskie i porażka USA w 2004 roku w Atenach przeciwko Argentynie wywołała wielkie nieszczęście, mimo że NBA
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy był ktoś w podobnej sytuacji? Mogę uznać ze środki do mnie wrócą? Jeśli tak to jaki czas oczekiwania? Dostałem niby maila potwierdzającego na refund ale z samego rana to jestem zły na siebie wiec nie myśle jeszcze… (°° #nba
piczis - Czy był ktoś w podobnej sytuacji? Mogę uznać ze środki do mnie wrócą? Jeśli ...

źródło: IMG_0113

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem niby maila potwierdzającego na refund


@piczis: więc prawie pewne że masz tam podany czas w jakim go otrzymasz, pamiętaj tylko ze podają dni robocze a nie kalendarzowe
  • Odpowiedz
@piczis: czyli 15, albo 21 dni roboczych, dokładnie to nie mam pojęcia, musisz sprawdzić w jakim stanie mają siedzibę i ile tam wynosi standardowy okres zwrotu
  • Odpowiedz
#plk #koszykowka #nba #sport

Europa zaczyna grać w nadchodzący weekend, a za 2-3 tygodnie będziemy grać już praktycznie wszędzie. To dobry czas aby spisać wprowadzenie do cyklu wpisów o Polakach (tudzież graczach z polskim paszportem) próbujących swoich sił poza PLK.
Kto śledził moje wpisy z tego cyklu w zeszłym sezonie, być może pamięta że staram się trzymać formuły comiesięcznego podsumowania. Od października do czerwca mamy 9
cultofluna - #plk #koszykowka #nba #sport

Europa zaczyna grać w nadchodzący weekend,...

źródło: F5mgjF4WkAATMm7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista "gwiazd" NBA, które nie będą mogły opuścić spotkań nadawanych przez telewizję ogólnokrajową:

Atlanta Hawks: Dejounte Murray, Trae Young
Boston Celtics: Jaylen Brown, Jayson Tatum
Brooklyn Nets: Ben Simmons
Charlotte
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Djoko w Koszulce z Bryantem z okazji 24 szlema () #nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koszykowka #nba

Abstrahując od tego że Niemców u nas za bardzo się nie lubi, to fajne pokolenie koszykarzy mają, ale przede wszystkim fajnie ekipę poukładali. Mieli wszystko - go-to-guya (Schroeder), cichego strzelca (Obst), nowoczesnych skrzydłowych (Bonga, Franz), wysokich i silnych a przy tym potrafiących rozciągać grę wysokich (Theis, Vogtmann, Moritz). Przede wszystkim każdy wiedział co ma robić. W takiej Serbii, która i tak zaszła IMO daleko dalej niż
cultofluna - #koszykowka #nba

Abstrahując od tego że Niemców u nas za bardzo się nie...

źródło: 60d37e16563a4_o_full

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Fanbase wyliczany na podstawie publiki na meczach w stosunku do popularności masowej i wśród społeczności.


@ACE41: oczywiście, lepiej wyliczać na podstawie tego czy w sklepie mają piłkę do kosza albo "coś z Dirkiem" xD co Wy z tym Dirkiem? :D

kosz w Niemczech jest tak samo niszowy jak we Włoszech czy Francji, trochę mniej niż w Hiszpanii. Jest tam zaplecze, są jak na kosz europejski duże pieniądze, jest masa zdolnej
  • Odpowiedz
Najlepiej oceniać na podstawie tego co się tam dzieje. Przejedź sobie Bawarie,.pogadaj z niemcami i zobaczysz, że nie jest tam popularna. Pisze Ci z autopsji mieszkania tam przez rok. Tam bardziej żyją dartsami niż świadomością, że so dobrzy w basket.
  • Odpowiedz
#koszykowka #nba

Tych którzy po meczu USA z Litwą mówili "bo Litwini trafiali wszystko jak p------i, gdyby nie to to hamburgery na miękko by to wygrali" i mają zamiar pisać to samo dziś po meczu z Niemcami, uprzejmie informuję że ten sport polega na trafianiu do kosza.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lohengrin kibicowałem Niemcom. Zespołowa gra, świetna obrona w której nawet Schroeder wyglądał jak gracz all team defence, bo w NBA jakoś szczególnie się w tym aspekcie nie wyróżnia. Na koniec trochę się obsrali ale Amerykanie nie wykorzystali tego, bo tymi penetracjami to oni sobie mogą w fazie grupowej grać xD ktoś postawi solidniejszą strefę i już się gubią

p.s. Jokic na pewno zadowolony, że z Serbia zaszedł do finału xD
  • Odpowiedz