#nba Orlando 58 punktów i 19 FG po 3 kwartach. Z takim atakiem chyba nie da się wygrać serii w PO
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze jak widze ten filmik, gdzie amerykanie z szacunkiem skladaja swoja flage... to przypominaja sie wszystkie hymny z #nba jak pieknie codziennie ten hymn jest dymany przez tych marnych spiewakow przed meczami xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach