Mirki, jaką wersję #miui macie zainstalowaną na #xiaomi, a w szczególności na #mi5? U mnie na najnowszej weekly od xiaomi.eu (6.8.25) występuje bug z powolnym pobieraniem ze sklepu play i w chrome (300 kb/s) i zastanawiam się nad przejściem na starszą wersję, albo inny rom, w którym ten bug nie występuje (jeśli taki rom w ogóle istnieje) ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś może czy xiaomi ma w planach bądź już ma jakiś telefon z pasmem 800mhz? Mam redmi note 3 pro. W Polsce mi to nie przeszkadzało ale teraz jestem na emigracji i zaczyna mi doskwierac brak 4g.
#xiaomi #miui #redminote3pro
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #miui
Działa komuś poprawnie chmura xiaomi? Szczególnie kopia zapasowa. Byłem na dev, wszedłem w pozycję kopia zapasowa, widzę że jest z 22 sierpnia i waży 0,67GB, więc ok. Robię wipe, instaluje stable, konfiguruje, wybieram opcję przywróć z kopii zapasowej - "nie znaleziono żadnych kopii"... Jak? Powie mi ktoś? Mam włączoną synchronizację chmury wszystkiego oprócz galerii.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam Xiaomi Redmi Note 3 pro (Snapdragon), który jest uceglony. Pojawia się tylko logo MI. Jedynie co to mogę wejść w tryb FASTBOOT. Ściągnąłem miflash + odpowiedni rom z tego pliku: http://en.miui.com/a-234.html Problem pojawia się jak na załączonym obrazku. Nie idzie wgrać żadnego romu ani dev, stable global ani china stable. Telefon ma zablokowany bootloader. Co robie źle?
#xiaomi #miui #redminote3pro
znikajacypunkt - Mirki mam Xiaomi Redmi Note 3 pro (Snapdragon), który jest uceglony....

źródło: comment_KuIfiNcK2S54TMexQ3gi7BoC3qhQBvnh.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da radę zmienić kolejność ikon aplikacji gdy chcemy coś udostępnić, w tym momencie ikonę Gmaila mam na samym końcu i muszę wachlować :P

#miui
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach