Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 2
@Lajz: Rozumiem, że wyzywanie go jest z tego powodu usprawiedliwione w 100%
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
21:35 Firedash [44]: na koncu okaze sie ze marahin to shentang
Śmiechłem xD Chciałbym żeby tak sie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkots
- 3
- 3
@Lajz: oby
- 0
@Lajz: zespół się tworzy, zapraszam chętnych na prv, sam shentang ma tutora (prawdopodobnie przez to że miał wcześniej, ja też na ratownik mirek, mam tutora)
@FireDash: @redmonk: a jeśli nawet i macie do tego zarzuty... to przypominam jaka jest rola i co znaczy tutor na serwerze... (pisanie na pomocy na pomarańczowo... i tyle, więcej się wymaga od niego niż ma możliwości)
także, zapraszam chętnych do współpracy bo jest
@FireDash: @redmonk: a jeśli nawet i macie do tego zarzuty... to przypominam jaka jest rola i co znaczy tutor na serwerze... (pisanie na pomocy na pomarańczowo... i tyle, więcej się wymaga od niego niż ma możliwości)
także, zapraszam chętnych do współpracy bo jest
- 7
Oho, już sie zaczyna xD
Pograłem sobie na testserwerze, wbijam sobie level żeby przed resetem poogarniać gdzie warto poexpić, poodkrywać mapę:
- Po co grasz, przecież będzie reset
- Po resecie nie pograsz cwelu
- Na takiego peta szkoda sd (po czym wpadają w 3 osoby i nawet mnie ubić nie potrafią xD)
Już
Pograłem sobie na testserwerze, wbijam sobie level żeby przed resetem poogarniać gdzie warto poexpić, poodkrywać mapę:
- Po co grasz, przecież będzie reset
- Po resecie nie pograsz cwelu
- Na takiego peta szkoda sd (po czym wpadają w 3 osoby i nawet mnie ubić nie potrafią xD)
Już
- 3
@Shentang:
ale co, nadal pan Grzegorz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A, pominę, że dzisiaj latały moje zdjęcia z fejsbuka po serwerze - pozdro, widzę że dalej mentalność gimbusa po stronie rebornu nadal silna xD
ale co, nadal pan Grzegorz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
@Shentang: Ty za to święty jesteś i wcale nie prowokujesz, mądrzysz się o głosowaniach na których nawet cie nie było, wszystkich przeciw tobie nazywasz rebornami, dyskusje na forum nazywasz bezużytecznymi opiniami no name'ów bo przecież już wszystko zatwierdzone.
Pomyśl przez chwile że problem może leżeć w tobie
Pomyśl przez chwile że problem może leżeć w tobie
mam jedną sugestię - zwiększyć koszt blessów/aola. Na mirkotsie starym nawet jak padałem kilka razy dziennie, to tego nie odczuwałem, bo zarobienie na blessy to była chwila i było to nieodczuwalne.
fajnie by było, gdyby teraz śmierć była bardziej odczuwalna - niekoniecnie strata 3 poziomów, ale utrata drogich blessów, bądz nieposiadanie blessów i strata BP. To fajnie podnieca cały system PK
#mirkots
fajnie by było, gdyby teraz śmierć była bardziej odczuwalna - niekoniecnie strata 3 poziomów, ale utrata drogich blessów, bądz nieposiadanie blessów i strata BP. To fajnie podnieca cały system PK
#mirkots
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@mafiozorek: Nie każdy chce grać na pk ots, wiele osób wolałoby wręcz non pvp.
- 3
Mirki długi czas nie grałem, ale pamiętam jak przed depo stał tłum ludzi robiąć bp uh/sd żeby zrobić dobry hajsik. Przecież to było takie spoko. Może na otsie byłoby to uciążliwe (nie wiem, pytam o zdanie), a same uhy są już bezużyteczne przy potionach (też nie wiem), ale tak czy inaczej ograniczenie dostępności niektórych mocno eksploatowanych run w sklepach i wymuszenie ich wytwarzania przez postacie do tego stworzone czyt. mag/druid i obrotu
@zarsthor: boty na dachu będą korpo-farmą sdków. Co ty na to?
- 12
Cóż za emocje, w rankingu 2na2 Test Servera Na Arenach Małych
Parcele (Geron,Zykythic) 6kill,0dead,3win,0lose
SklejUszyTeam (Zielarz,Dumbledore) 0kill,6dead,0win,3loose
to był dobry dzień na test serverze...
Parcele (Geron,Zykythic) 6kill,0dead,3win,0lose
SklejUszyTeam (Zielarz,Dumbledore) 0kill,6dead,0win,3loose
to był dobry dzień na test serverze...
źródło: comment_rnpD6VWL78HSohjRn1mNdtyQc1pOIObH.jpg
Pobierz- 1
@mattpoz: Zabiliby nas, gdyby nie fakt, że zielarz miał 50 lvl i nie skilowali magic lvla
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 6
Serwera #mirkots jeszcze nie ma, to są narazie testy i powoli wszystko rusza. Nie męczcie, nie płaczcie, bo to nic nie pomoże. Za kilka dni premiera, elo.
- 2
#mirkots
Hej zostało mi konto z poprzedniej edycji, ale nie ma na nim żadnych postaci + nie mogę się zalogować na aplikacji webowej.
Przy próbie logowania dostaję błędy związane z nieprawidłowymi tokenami.
Co muszę zrobić żeby stworzyć sobie jakąś postać?
Hej zostało mi konto z poprzedniej edycji, ale nie ma na nim żadnych postaci + nie mogę się zalogować na aplikacji webowej.
Przy próbie logowania dostaję błędy związane z nieprawidłowymi tokenami.
Co muszę zrobić żeby stworzyć sobie jakąś postać?
@roszd23: Na razie są problemy ze stroną, marahin to próbuje naprawić, trzeba czekać :C
- 3
Kuźwa, nie pamiętam chyba loginu i hasła do konta, pszypau. A monetki mają być refundowane, buu huuu :(
#mirkots #gorzkiezale
#mirkots #gorzkiezale
napisz ktoś kitzowi żeby zamiast pluć jadem zachowywał się jak człowiek chociaż w tej edycji bo mnie zczarnolistował xD
#mirkots
#mirkots
@ertyuio: przeciez czillerka swir
- 0
Nie grasz jestes kolego zerem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Glupio sie teraz bedzie klepać @Magik_Antonio czy @Tfor :( jedyna opcja to RIP Reborn i RIP Parcele ale wtedy nie bedzie konkurencji bo te pety co na koncu graly i se expily z 6 online na serwie to beda spod temple na roty tylko przemykac co by uzbierac na bp lmmow
#mirkots
Glupio sie teraz bedzie klepać @Magik_Antonio czy @Tfor :( jedyna opcja to RIP Reborn i RIP Parcele ale wtedy nie bedzie konkurencji bo te pety co na koncu graly i se expily z 6 online na serwie to beda spod temple na roty tylko przemykac co by uzbierac na bp lmmow
#mirkots

- 3
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: jedyny raz gdy ktos z gory sie do Ciebie odzywal bylo wtedy gdy miales przynosic bp sdkow i dorzucac chlopakom w trapa, niestety nawet w tym byles slaby.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)













#mirkots
źródło: comment_UsSYQunCd1r0C2SpT7HbGEPGW9j1uiul.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora