21:35 Firedash [44]: na koncu okaze sie ze marahin to shentang


Śmiechłem xD Chciałbym żeby tak sie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkots
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lajz: zespół się tworzy, zapraszam chętnych na prv, sam shentang ma tutora (prawdopodobnie przez to że miał wcześniej, ja też na ratownik mirek, mam tutora)

@FireDash: @redmonk: a jeśli nawet i macie do tego zarzuty... to przypominam jaka jest rola i co znaczy tutor na serwerze... (pisanie na pomocy na pomarańczowo... i tyle, więcej się wymaga od niego niż ma możliwości)

także, zapraszam chętnych do współpracy bo jest
  • Odpowiedz
Oho, już sie zaczyna xD
Pograłem sobie na testserwerze, wbijam sobie level żeby przed resetem poogarniać gdzie warto poexpić, poodkrywać mapę:
- Po co grasz, przecież będzie reset
- Po resecie nie pograsz cwelu
- Na takiego peta szkoda sd (po czym wpadają w 3 osoby i nawet mnie ubić nie potrafią xD)

Już
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shentang:

A, pominę, że dzisiaj latały moje zdjęcia z fejsbuka po serwerze - pozdro, widzę że dalej mentalność gimbusa po stronie rebornu nadal silna xD


ale co, nadal pan Grzegorz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shentang: Ty za to święty jesteś i wcale nie prowokujesz, mądrzysz się o głosowaniach na których nawet cie nie było, wszystkich przeciw tobie nazywasz rebornami, dyskusje na forum nazywasz bezużytecznymi opiniami no name'ów bo przecież już wszystko zatwierdzone.

Pomyśl przez chwile że problem może leżeć w tobie
  • Odpowiedz
mam jedną sugestię - zwiększyć koszt blessów/aola. Na mirkotsie starym nawet jak padałem kilka razy dziennie, to tego nie odczuwałem, bo zarobienie na blessy to była chwila i było to nieodczuwalne.
fajnie by było, gdyby teraz śmierć była bardziej odczuwalna - niekoniecnie strata 3 poziomów, ale utrata drogich blessów, bądz nieposiadanie blessów i strata BP. To fajnie podnieca cały system PK
#mirkots
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki długi czas nie grałem, ale pamiętam jak przed depo stał tłum ludzi robiąć bp uh/sd żeby zrobić dobry hajsik. Przecież to było takie spoko. Może na otsie byłoby to uciążliwe (nie wiem, pytam o zdanie), a same uhy są już bezużyteczne przy potionach (też nie wiem), ale tak czy inaczej ograniczenie dostępności niektórych mocno eksploatowanych run w sklepach i wymuszenie ich wytwarzania przez postacie do tego stworzone czyt. mag/druid i obrotu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tfor wolaj jak coś. Jeśli ktokolwiek pisał ze piątek to tylko dlatego ze takie propozycje padły na tsie podczas spotkania. Oficjalnie data startu nie była nigdzie napisana
  • Odpowiedz
Serwera #mirkots jeszcze nie ma, to są narazie testy i powoli wszystko rusza. Nie męczcie, nie płaczcie, bo to nic nie pomoże. Za kilka dni premiera, elo.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkots

Hej zostało mi konto z poprzedniej edycji, ale nie ma na nim żadnych postaci + nie mogę się zalogować na aplikacji webowej.
Przy próbie logowania dostaję błędy związane z nieprawidłowymi tokenami.

Co muszę zrobić żeby stworzyć sobie jakąś postać?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie grasz jestes kolego zerem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Glupio sie teraz bedzie klepać @Magik_Antonio czy @Tfor :( jedyna opcja to RIP Reborn i RIP Parcele ale wtedy nie bedzie konkurencji bo te pety co na koncu graly i se expily z 6 online na serwie to beda spod temple na roty tylko przemykac co by uzbierac na bp lmmow
#mirkots
k.....z - Nie grasz jestes kolego zerem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
Glupio sie teraz bedzie klepa...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach