3. tydzień serwera - nadal nie wierzę, że mirki w to grajo.
A grajo, 144 osoby online xD

@marahin, ile osób jest aktywnych (czyli, powiedzmy, zalogowało się w ciągu ostatnich 5 dni?)
#mirkots
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaram się jak głupi, bo w tibie nie grałem z 6 lat przynajmniej i teraz znowu zapuszczam Metalike odpalam klienta i czuje się jakbym był znowu w gimbazie
#mirkots
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy jest miejsce na mapie w którym są slimy na powierzchni i miejsce do trenowania? Mam 30 knighta więc pod quest nie pójdę.

#mirkots
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Wyspa jaszczurów" najbardziej w---------a lokacja w grze, który p---b stworzył ten wymysł szatana? (,)
#mirkots
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powinniście zrobić walidacje na na nicki skoro to jest mirkOTS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Np.
Podczas rejestracji sprawdza nick czy istnieje w wykop.pl (sprawdza czy na wykop.pl/ludzie/nick jest 404 czy nie)
Jeżeli tak, to osoba dostaje jakiś ciąg znaków który musi wpisać w polu "o mnie".
Następnie potwierdza że wpisał ten ciąg a system sprawdza czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach