Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

egocentryk
- 3

egocentryk
- 0
@Liquid_Snake: jeszcze do niej nie doszedłem, chwilowo Remember Me poszło w odstawkę, Catherine zacząłem przechodzić.

Liquid_Snake
- 0
@egocentryk: Chyba miałem buga z tym bossem bo następnego dnia padła od razu, presen DOS wcześniej nie działał a później działał za każdym razem więc ten boss nie jest jednak aż tak trudny ale jakbyś miał problemy to może pomogę.
KTO DZISIAJ PRZEZ STARĄ ŚLEPĄ K---Ę SKASOWAŁ SOBIE SEICENTO DZIEWIĘĆSETKE TEŚCIA I NIE MA JUŻ PRACY BO ROZWOZIŁ SUSHI ZA 50 ZŁOTYCH DZIENNIE PO JEDENAŚCIE GODZIN NA DOBĘ I NIE MA TERAZ CZYM JEŹDZIĆ I MA W------E NA SYSTEM I BĘDZIE N-------Ć W DIABLO I BATTLEFIELDA PÓŁ DNIA DZIENNIE?
1. JA
#piotszakstyle
#mirkoligaps3 nadciągam :D
1. JA
#piotszakstyle
#mirkoligaps3 nadciągam :D
- 1
@Zakakaikane: a najlepsze jest to, że babka wymusiła pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej i pierwsze co zrobiła po zderzeniu wysiadła z samochodu i zaczęła drzeć mordę - "TO JEGO WINA! TO JEGO WINAAA" a wszyscy na około w------e :P
@StLolaV: idź sobie, wszyscy mają dość twojego stękania
Kiedy bicz @shichibukaii trzaska nad Tobą, wiedz, że spóźniasz się z #mirkoligaps3! W tym tygodniu zdobyliśmy 385 brązowych, 125 srebrnych, 46 złotych i dziewięć platynowych trofeów.
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 79 (co tydzień temu dałoby 7. miejsce)
Jest rekordowo - widać po średniej. Spójrzmy zatem, kto zdobył miejsca na
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 79 (co tydzień temu dałoby 7. miejsce)
Jest rekordowo - widać po średniej. Spójrzmy zatem, kto zdobył miejsca na
źródło: comment_yQ3RnRYnmo2SXI0cgFVO25poSTJU7E3O.jpg
Pobierz@Zioman: 572 punkty, ja chyba w całej swojej karierze tutaj łącznie tyle nie zdobędę :) - ale warto tu być dla samych zestawień, świetnie się czyta to, co i jak piszesz :)
- 2
@egocentryczka: chcesz, to ci wyślę Hannah Montana :s
Ten tydzień pod znakiem Last of US, udało mi się wylicytować za stówkę, mam nadzieję, że jutro przyjdzie. Słyszałem, że platyna pracochłonna, prawda to? Dużo trzeba grać na multi, żeby wbić? W ogóle multi daje radę, czy raczej na siłę wciśnięte?
#mirkoligaps3 #ps3
#mirkoligaps3 #ps3
@vervurax: wołam @shichibukaii, powinien coś wiedzieć
@vervurax: multi bardzo daje rade, utrzymane w świetnym stylu, na myślenie i współprace
Siema wszyscy fani Hannah Montany i inni gracze #mirkoligaps3 - pamiętajcie o aktualizacji swoich trofeów dziś wieczorem!
#mirkoligaps3
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
#mirkoligaps3
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
@Colek: dobrze że Cie w znajomych nie mam bo bym i tak usunął xD
@Colek: Zniżyłeś się do poziomu #trophywhore :P
- 1
Wie ktoś czy jest jakiś WWE Smackdown na #ps3 w którym można rozgrywać wątek fabularny na 2 osoby? Pamiętam jak świetnie bawiłem się na PSX w jakiegoś WWE, w którym takie coś było możliwe (z kuzynem byliśmy w drużynie, były jakieś filmiki z nami, czasem on walczył, czasem ja, a czasem obaj). #mirkoligaps3
Mała zmiana - od następnej kolejki zamiast Poszukiwaczy Złota będzie jeden Poszukiwacz Złota, czyli osoba z największą ilością złotych pucharków w tygodniu. Mamy dużą liczbę zawodników i na przeszukiwaniu za co dokładnie dostali złoto trochę mi zajmuję.
Mam nadzieję, że obejdzie się bez bojkotu (ba, nawet będzie następny dział do bicia rekordów ;P)
#mirkoligaps3
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @
Mam nadzieję, że obejdzie się bez bojkotu (ba, nawet będzie następny dział do bicia rekordów ;P)
#mirkoligaps3
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zioman: bojkot.
Proponuję nową kategorię - Poszukiwacz Brązu - działającą na starych zasadach tj. spisujesz każdego kto takie trofeum zdobył :<
Proponuję nową kategorię - Poszukiwacz Brązu - działającą na starych zasadach tj. spisujesz każdego kto takie trofeum zdobył :<
Czternasta kolejka #mirkoligaps3 była bardzo emocjonująca - spójrzcie tylko na tabelę! W tym tygodniu zdobyliśmy 346 brązowych, 88 srebrnych, 33 złote i cztery platynowe trofea.
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 55 (co tydzień temu dałoby 4. miejsce)
Różnice punktowe na szczycie zestawienia były naprawdę małe - zacznijmy zatem przegląd podium!
MIEJSCE
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 55 (co tydzień temu dałoby 4. miejsce)
Różnice punktowe na szczycie zestawienia były naprawdę małe - zacznijmy zatem przegląd podium!
MIEJSCE
źródło: comment_Y3wZDISMOqI7cRlB6WuFAribbtyXEC6F.jpg
Pobierz- 1
- 1
@Vegan: przeszedłem, wystarczy, nie zachwycił mnie, raczej takie wyższe stany średnie vel solidna robota rzemieślnicza.
Vita bardzo fajny sprzęcior i aż szkoda, że tak mało jest gier, które wykorzystują jej pełny potencjał.
Backlog gier mam taki, że nie wiem sam w co grać :P ale padł dysk w PS3 i obecnie nie zamierzam zbyt szybko go wymieniać (czekam na PS4). Urlopem bym nie pogardził, studia i jeszcze pracy szukać trzeba
Vita bardzo fajny sprzęcior i aż szkoda, że tak mało jest gier, które wykorzystują jej pełny potencjał.
Backlog gier mam taki, że nie wiem sam w co grać :P ale padł dysk w PS3 i obecnie nie zamierzam zbyt szybko go wymieniać (czekam na PS4). Urlopem bym nie pogardził, studia i jeszcze pracy szukać trzeba
#mirkoligaps3 wzywa swoich wyznawców! Pamiętajcie, by przed północą zaktualizować swoje Kolekcje Trofeów!
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
@Zioman: W tym tygodniu wpadło mi jedno trofeum z Fify, więc aż zaktualizowałem sobie profil :D
PS No i wróciłem do "Final Fantasy VI", gdzie moją drużynę wessał jakiś potwór, a w jego środku spotkałem gościa, który postanowił do nas dołączyć. Czyli dzień jak co dzień :)
PS No i wróciłem do "Final Fantasy VI", gdzie moją drużynę wessał jakiś potwór, a w jego środku spotkałem gościa, który postanowił do nas dołączyć. Czyli dzień jak co dzień :)
- 1
@Munchhausen: mój bosze, wreszcie nie będziesz miał "XXX" w overallu :D
- 1
@Zioman: ale wiesz, że można robić zdjęcia w Vicie?
@Zioman: To za chwilę zrobię ;D a tak na serio to biorę się za Dishonored :) wyrwałem od jakiegoś słowaka za €10 i jeszcze tanie Deus Ex za €5 i kto powiedział że granie na konsoli jest drogie :>
A w koszyku na Allegro czeka mnie taki wór wypasów że masakra, muszę się pochwalić! :D
Binary Domain za
A w koszyku na Allegro czeka mnie taki wór wypasów że masakra, muszę się pochwalić! :D
Binary Domain za
- 1
Ok, mam nowy tv do #ps3, konkretnie taki Ale po podłączeniu okazało się, że dźwięk jest katastrofalny, mono z jednego głośnika. Pogrzebałem, powyłączałem cuda w rodzaju Crystal Sound itp. i jest trochę lepiej, ale nadal jest źle. Wybuchy w ogóle nie mają "p-----------a" itp. Czy to może być wada "wbudowana" przez głośniki z tyłu tv? Pomocy :( #tv #konsole #mirkoligaps3 (sorry, że wołam...)
@KORraN: @Liquid_Snake: Chociażby ssące podświetlenie i czerń w porównaniu do plazmy. Poza tym, led kojarzy mi się z budżetową konstrukcją i taką jest. Dla mnie obraz jest o wiele ładniejszy na plazmie.
źródło: comment_gQSHMmaJElHnVun1KRswnEqcT2yiK4VY.jpg
Pobierz@Danny10: Fakt że plazma ma lepszą czerń ale jak wspominałem wyżej, idealna nie jest i ma swoje zalety jak i wady, prosta logika, gdyby plazmy były najlepsze we wszystkim, nikt nie produkował by LCD itp.
Może nie jestem wymagający ale mi ta czerń jaką mam w LED w zupełności wystarcza.
Może nie jestem wymagający ale mi ta czerń jaką mam w LED w zupełności wystarcza.
- 4
Patrzcie jakie bogactwo, biedaki cebulaki, #psplus do 2019 roku, a wy pewnie tylko suba na miesiąc macie, hehe.
#ps3 #psvita #mirkoligaps3 #polakicebulaki
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ps3 #psvita #mirkoligaps3 #polakicebulaki
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: comment_2kssQ29w2x3mY11DUBxCxb2yV7ggUOeI.jpg
PobierzWiększość uczestników wzięła sobie "wolne" od #mirkoligaps3, ale trzynasta kolejka ma w sobie parę niespodzianek! W tym tygodniu zdobyliśmy 273 brązowych, 76 srebrnych, 28 złotych i pięć platynowych trofeów.
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 49 (co tydzień temu dałoby 10. miejsce)
Spodziewajcie się pobitych rekordów, ale najpierw zerknijmy na podium...
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 49 (co tydzień temu dałoby 10. miejsce)
Spodziewajcie się pobitych rekordów, ale najpierw zerknijmy na podium...
źródło: comment_bnQ99qbF6YtI1FZzWGdE856weTlSm1Ev.jpg
Pobierz- 3
Wreszcie, #gtav ukończone. Aż szkoda, że to już koniec. No ale jeszcze zostało mi trochę dodatkowych misji. Szkoda, że 45 minut się spóźniłem z trofką na #mirkoligaps3 :P
@KORraN: będzie do przyszłego tygodnia ;)
Hej #mirkoligaps3, pamiętajcie o synchronizacji swoich zdobyczy dzisiaj wieczorem/w nocy - po północy siadam i zliczam, reklamacji nie przyjmuję!
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki @vervurax
- 1
@PanKara: http://psnprofiles.com/foksami/log - daty na zielono ;)
@Zioman: Niestety nie ma co synchronizować, w przyszłym tygodniu nadrobię! ;)
- 4
@Vegan: propsy
Komentarz usunięty przez autora
- 4
#mirkoligaps3
Po łatwym LEGO LOTR nadszedł czas na przerwę, mam troszkę roboty w domu i w sumie prócz Unit 13 który też jest w miarę łatwy to nic do grania. Zacznę sobie pogrywać w Jak II, ale raczej w tym tygodniu nie będzie 2 platyny. Jakieś dzieciak z linka którego daje na dole piszą że gra jest bardzo trudna i pobugowana ale znając życie to jakieś gimby które nie potrafią
Po łatwym LEGO LOTR nadszedł czas na przerwę, mam troszkę roboty w domu i w sumie prócz Unit 13 który też jest w miarę łatwy to nic do grania. Zacznę sobie pogrywać w Jak II, ale raczej w tym tygodniu nie będzie 2 platyny. Jakieś dzieciak z linka którego daje na dole piszą że gra jest bardzo trudna i pobugowana ale znając życie to jakieś gimby które nie potrafią
@Brozyn: ja zawsze patrzę tutaj: http://www.ps3trophies.org/forum/jak-ii-hd/145536-platinum-difficulty-rating.html
@Brozyn: Graty, ja również robię przerwę od konsoli, może w weekend coś pocisnę. Brak czasu, młyn w robocie :/
Pora na dwunastą kolejkę #mirkoligaps3 - kolejkę w której padło sporo rekordów! W tym tygodniu zdobyliśmy 363 brązowych, 93 srebrnych, 21 złotych i dziesięć platynowych trofeów.
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 61 (co tydzień temu dałoby 5. miejsce)
By dostać się na podium nie wystarczyło zdobyć platynę - kto tym razem zajmuje medalowe pozycje?
MIEJSCE
Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 61 (co tydzień temu dałoby 5. miejsce)
By dostać się na podium nie wystarczyło zdobyć platynę - kto tym razem zajmuje medalowe pozycje?
MIEJSCE
źródło: comment_RLyn4wdDtolqBXEUubAwVxy1tJeHHlZN.jpg
Pobierz











