Wpis z mikrobloga

Ok, mam nowy tv do #ps3, konkretnie taki Ale po podłączeniu okazało się, że dźwięk jest katastrofalny, mono z jednego głośnika. Pogrzebałem, powyłączałem cuda w rodzaju Crystal Sound itp. i jest trochę lepiej, ale nadal jest źle. Wybuchy w ogóle nie mają "p-----------a" itp. Czy to może być wada "wbudowana" przez głośniki z tyłu tv? Pomocy :( #tv #konsole #mirkoligaps3 (sorry, że wołam...)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KORraN: Fajny telewizorek, co do problemu to pobaw się opcjami, pokombinuj z różnymi kablami, inne źródła niż PS3 jak masz i jak nic nie pomoże to wtedy googluj czy ktoś ma podobny problem a jak ma to wtedy gwarancja.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Już googlałem i nic nie znalazłem, poza tym, że ludzie dosyć chwalą ten model. Ale ja audiofilem nie jestem, wręcz przeciwnie, więc skoro dla mnie jest źle to serio coś jest nie tak... Tak jak pisałem wyżej, mam dekoder jeszcze przez SCARTa, oglądałem filmiki YT przez appkę i to samo.

@Deszczowy_Smok: Nie mam pojęcia, nie znam się na tym :/
  • Odpowiedz
@KORraN: Jeżeli problem tkwi tylko w braku p-----------a to może być po prostu taki dźwięk z tych pierdziawek, ja nigdy nie używam głośników z tv bo mają właśnie zbyt płaski dźwięk, podłączyłem sobie do swojego tv Microlaby Solo 6C i nie narzekam, kup sobie jakieś tańsze kino albo głośniki komputerowe i będzie o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Po prostu wyraźnie słychać, że dźwięk leci z głośników skierowanych do tyłu i dopiero po odbiciu trafia do ucha. Będę musiał kombinować, w ostateczności mam przy kompie zestaw 5.1 Logitecha... Ale nie czegoś takiego się oczekiwałem za prawie 500 euro...
  • Odpowiedz
@KORraN: No nie dziwie się twojemu poirytowaniu, zawsze możesz zwrócić tv bez podawania jakiegoś powodu, przynajmniej tak jest w większości sklepów, zwłaszcza wysyłkowych. Jakbyś rozważał taką opcję to następny polecałbym od Samsunga, miałem już parę i znajomi też no i dźwięk jest w miarę jak na tv. Dla mnie każdy tv jaki drogi by nie był zawsze będzie miał za słaby dźwięk, aż się prosi o podpięcie czegokolwiek byle nie
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: No właśnie wybór miałem między tym, a Samsungiem, ale 2 cale mniejszy (40') i 100 Hz zamiast 200. Z wymianą pewnie problemu nie będzie, ale znów jechać 70 km mi się nie uśmiecha. Ale jak będzie trzeba to się pojedzie.

@Danny10: Tzn.? @Liquid_Snake nie narzeka, a chyba jest w miarę doświadczonym konsolowcem.
  • Odpowiedz
@Danny10: Co jest nie tak z LED? :)

@KORraN: W konsolach siedzę od lat ale nie nazywam siebie ekspertem od konsol lub tv, sporo czytam na tematy które mnie interesują, lubie nowinki technologiczne i jestem na bierząco, zgłębiam tematy ile mogę i o tv powiem krótko LED, LCD, plazma pierwszej i drugiej generacji oraz nowe IPSy nie są idealne, każda z tych technologii ma wady i zalety, z
  • Odpowiedz
@Danny10: Fakt że plazma ma lepszą czerń ale jak wspominałem wyżej, idealna nie jest i ma swoje zalety jak i wady, prosta logika, gdyby plazmy były najlepsze we wszystkim, nikt nie produkował by LCD itp.

Może nie jestem wymagający ale mi ta czerń jaką mam w LED w zupełności wystarcza.
  • Odpowiedz