Hej #mirkoligaps3 - pamiętajcie o swoich trofeach! A teraz zerknijcie na listę wszystkich graczy i ich punktacji wszechczasów.

Te kreski pokazują, że pomiędzy zawodnikami jest spora różnica punktowa.

BTW: jak zauważył słusznie @shichibukaii warto raz na jakiś czas zalogować się na TrueTrophies, by stronka nie przestała sprawdzać pucharków. Zalecam logowanie się, chociaż na chwilę, raz w tygodniu.
Z.....n - Hej #mirkoligaps3 - pamiętajcie o swoich trofeach! A teraz zerknijcie na li...

źródło: comment_JWHA6a9ICXuYHMpGlWc2hvexI5MOKtfo.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkoligaps3 Właśnie się przymierzam do rzadkiej trofki i chciałem zobaczyć, jaki % rzadkości wystarczył na załapanie się, ale widzę, że już nie ma takiej kategorii, buuu :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#ps3 #mirkoligaps3 #zakupyps3

Dzień dobry mirki. Mam dla was ofertę związaną z piękną gra pod tytułem Saints Rów IV. Jak juz wyjdzie rozpiska #psplus to chętnie nabyłbym sobie ta gierkę w wersji cyfrowej naszym starym sposobem. Dlatego mam dla was 2 pełnoprawne sloty które później możecie sobie sprzedać. Na koncie znajdować się będzie gra i dwa DLC te które zawierają trofea. Cena 31,25 za
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Liquid_Snake:

No moja żona akurat widzi po kolegach moich ze szkoły gdzie większość ćpa i pije. Plus jej mama ciągle jej powtarza żeby doceniała takiego męża wiec nie jest źle :p
  • Odpowiedz
Przeszłam wczoraj jeden z endingów w Exstetra na #psvita. Gra faktycznie średnia, ale kupiłam na przecenie na amazonie i dla innych rzeczy niż fabuła :P Dodatkowo beznadzieja, nie ma opcji na save po ukończeniu, jak zaczynasz od nowa to liczy czas od zera, co mi się nie podoba, bo jest trofeum za 30h, a pierwsze przejście zajęło mi 23h na siłę. Ponoć coś tam jednak przechodzi, zobaczymy, dane systemowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: jak tak będziecie piąć się w górę to jeszcze mnie szybko przeskoczycie ;) ja ostatnio chyba zwolniłem w porównaniu do tego jak kiedyś platyny waliłem na prawo i lewo. Następne za co się biorę to MGSy więc też będzie szło powoli ^^
  • Odpowiedz
Dzisiaj albo jutro robie na PSN-ie czystki to jest p------e pododawalismy sie do znajomych a wcale razem nie gramy. Zdarzylo sie tylko raz. Moze nie chcecie ze mna grac, nie wiem. Kto chce razem grac w gre niech sie wypowie.

#ps3 #ps4 #psvita #psplus #mirkoligaps3
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyprzedaję moje gry na PS3, konsola poszła za 750zł z GTA V i RDR GOTY :D

To co mi zostało:

Wersję pudełkowe: God of War III, God of War: Wstąpienie, Dead Island: Riptide, Borderlands 2

Wersje
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach