Nowe informacje dotyczące MirkoCup oraz rozdajo na końcu :D

Jest już aktywna strona, na której możecie m.in. zarejestrować swoje drużyny :D Będziemy tu także dodawać informacje dotyczące turnieju, wyświetlone będą grupy i wszystkie inne rzeczy związane z MirkoCup :) Zapraszamy TUTAJ.

Dodatkowo dołączyło nowych dwóch sponsorów :D
yoreciv - Nowe informacje dotyczące MirkoCup oraz rozdajo na końcu :D

Jest już akt...

źródło: comment_QVxjpuS8oXpkpT7pHzVdlXZ2fifwRUmP.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: regulamin jest cały czas dostępny, od pierwszego dnia ogłoszenia turnieju. Oczywiście możesz podpowiadać innym drużynom, jakich rzeczy nie uwzględniliśmy, a co może zepsuć rozgrywkę innym lub nas ośmieszyć. Spodziewaliśmy się, że mogą pojawić się osoby z negatywnym nastawieniem do turnieju, dlatego uwzględniliśmy też to w regulaminie- w kwestiach spornych organizatorzy mają ostateczne zdanie :)

Jesteśmy amatorami, organizujemy turniej dla innych, poświęcamy dla tego turnieju dużo czasu i pieniędzy, żadna
  • Odpowiedz
Nowe ogłoszenia dotyczące turnieju MirkoCup :D

Oficjalnym ts'em turniejowym będzie http://ts.isedo.pl/ :D
Udostępnią Wam specjalne kanały na czas trwania turnieju oraz przekazali nowe nagrody do dotychczasowej puli ;)

*10 AK-47 redline FT, które będziemy rozdawać widzom w różnych momentach streamu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki! Mamy dla Was kilka nowych ogłoszeń dotyczących turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do puli nagród dołączy kilka nowych!

@Conowegopl
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyniki wczorajszego rozdajo!

Zwycięzcą kluczyka został @Anekito! Gratulujemy :) Zgłoś się na pw w związku z odebraniem nagrody :)

A za około godzinę podamy Wam nowe niespodzianki dotyczące turnieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkocup
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OGŁOSZENIE
Po rozmowie z organizatorami doszliśmy do wniosku, że jest inny sposób na wybór drużyn do turnieju. Wiemy, że forma z losowaniem była słaba (za co przepraszamy :() i kilka osób podała nam baaardzo dobre argumenty, dlaczego nie powinno tak być. W związku z tym postanowiliśmy, że wybór drużyn do turnieju będzie zależeć od kilku kwestii związanych z wykopem (w końcu turniej dla wykopków :)):

-Aktywność na wykopie
-Aktywność pod tagiem #csgo
-Staż na
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki grające w #csgo, wraz z @Perlo, @Kuskoman i @Puchalke69 przygotowaliśmy dla Was turniej MirkoCup pełen nagród!

Do turnieju może przystąpić maksymalnie 16 drużyn. Jeśli ilość ta będzie większa, przeprowadzimy losowanie, które drużyny będą grały, aby każdy miał taką samą szansę wziąć udział :)

Turniej rozpocznie się 6 lutego 2016 roku i będzie trwać do 14 lutego 2016. Będzie składał się z fazy grupowej oraz
yoreciv - Mirki i Mirabelki grające w #csgo, wraz z @Perlo, @Kuskoman i @Puchalke69 p...

źródło: comment_o1Xp2IyYnYcBI4r6b3CubPebB5oxTOvl.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach