• 7
Czesc z mojej kolekcji gier. Wszystko powiazane z grami z serii #metalgear:

- MGS The Twin Snakes - Remake MGSa z PSXa - Gamecube
- Zone Of The Enders - Posiada demo MGS2 - PS2
- MGS2 Sons Of Liberty - PS2
- MGSV Ground Zeros -
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@JanuszKek: z tego co mi wiadomo MGS i MGS2 byly na PC. Tylko ze teraz ciezko bedzie Ci znalezc oryginaly. A tak to jescze MGS rising oraz MGSv Ci pozostaje. Ew. emulacja.
  • Odpowiedz
@RadoslavDuchovny: Gameplay był na absolutnie światowym poziomie, świetny klimat, ale fabuła choć odstająca od reszty serii nie była aż taka zła. Ja wiem, że po czymś takim jak Snake Eater inaczej się patrzy na historię innych gier. :)
  • Odpowiedz
Kupiłem nie dawno MGSV i gra z każdym włączniem podoba mi się coraz bardziej. Cut scenki świetnie "nakręcone". Dalem tylko 70 zeta, a już widze ile będe miał zabawy, żeby platynować.( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam.
#ps4 #mgsv
Nerlo - Kupiłem nie dawno MGSV i gra z każdym włączniem podoba mi się coraz bardziej....
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa pytania nt. #mgsv Phantom Pain:
1) warto grać jeśli nie znam fabuły poprzednich części (z racji braku konsoli)? Widziałem, że są jakieś streszczenia u #nrgeek, ale nie wiem czy jest sens.
2) jak działa wersja na PC?
#mgs #metalgearsolid #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mgsv #metalgearsolid #gry jestem około 50% w grze, dostaje już misję na extreme i total stealth, ostatnia misja główna to wizyta w tej izolatce gdzie musiałem wszystkich wystrzelać. Mam parę pytań
- gdzie znaleźć gościa, który specjalizuje się w tłumikach?
- jak zwiększyć poziom R&D? Wysyłać do bazy ludzi A++ i ich przypisywać do R&D czy lepiej auto-sortować wszystkich?
- dlaczego w misji w tym laboratorium Snake
cordant - #mgsv #metalgearsolid #gry jestem około 50% w grze, dostaje już misję na ex...

źródło: comment_k0vgzIwGgxmin897abj3AxTNH9JmFfGT.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czerwonoswiatkowiec: te misje extreme i total stealth troche trudne sa, ale w sumie i tak planuje poprzechodzic jak najwiecej zeby wydluzyc sobie rozgrywke, tzn poprzechodzic wczesniejsze misje ze wszystkimi wytycznymi. Na przyklad z tych trudniejszych misji przeszedlem juz walke z Quite i to dosc szybko, bo r--------m ja czolgiem :D Emblemat żółwia, rank S, dziekuję. No i kostium Sniper Wolf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach