Naczelny Sąd Lekarski uchylił orzeczenie sądu niższej instancji i umorzył postępowanie w sprawie dotyczącej rzekomego publicznego rozpowszechniania informacji niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną przez dr. Zbigniewa Martykę, który przeciwstawiał się covidowym restrykcjom i straszeniu społeczeństwa.


[…]


W sprawie, w której orzekł właśnie Naczelny Sąd Lekarski chodziło o podpisanie dwóch dokumentów z 2020 roku: Listu otwartego polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów, a także Drugiego Apelu naukowców i lekarzy
jednorazowka - >Naczelny Sąd Lekarski uchylił orzeczenie sądu niższej instancji i umo...

źródło: bacf5841c43d89c262b448fed864

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach