@mahonek: ty zamiast lurkować wykop 24/7 i przeżywać, czy ktoś czegoś o tobie nie pisze, zepnij swoje zakola i powiedz Ekierze, żeby przestała z siebie robić taką pierwszą lepszą k---ę z remizy na strimach :)
  • Odpowiedz
O ile jeszcze z początku, streamy @mahonek były w sumie zabawne, to popsuły się do niepoznania, tak do przyjścia Endżi, i bodajże 2 strima z nią. Nie mówię, że to jej wina, ale transmisje które mnie śmieszyły, zaczęły mnie po prostu denerwować. Na dodatek, masa dzieciaków od meduzy oficjalnej, która go ogląda psuje klimat całego streama.
#mahonek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach