@kate1990: Jeśli masz hodowlę rasowych psów i cena za jednego to powiedzmy 2tys zł i z jednego miotu Np. nie sprzeda Ci sie 5 szczeniaków, to lepiej sie opłaca "pozbyć" ich niż sprzedac za 200zł i nasycić rynek. Wtedy nikt nie przyjdzie już po te za 2 tys, bo będzie juz miał z domu te za 200. Niestety takie są realia hodowli zwierząt.
  • Odpowiedz
@kate1990: nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy z premedytacją uśmiercają zwierzęta. topią,zostawiają przywiązane w lesie, wyrzucają z samochodów... naprawdę, dla mnie to jest po prostu chore. nikt o zdrowych zmysłach i minimum empatii by tak nie zrobił.
  • Odpowiedz