Nie ma większej bzdury niż sadzenie drzew w imię walki z ociepleniem klimatu. Nawet po powrocie do stanu z czasów Mieszka ilość cząsteczek CO2 w atmosferze zredukowano by tylko o tyle ile dostarczyło tysiącletnie wylesianie, czyli jakieś 30% tego co wtłoczyliśmy jako cywilizacja do atmosfery. Pamiętajmy też, że nie można tego drzewa utlenić, więc jeżeli zmiany klimatu nam te lasy puszczą z dymem to to co dziesiątki lat w nich składowaliśmy w
lakukaracza_ - Nie ma większej bzdury niż sadzenie drzew w imię walki z ociepleniem k...

źródło: comment_1597055328TZcVmyrFuXzMt7hZzqv6Xc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach