@jaroty: Było spoko, ale eh, tradycyjnie "Jest bardzo spoko po czym stwierdzają że czas im się kończy, szybko rzucają parę leciwych zdań o przyjaźni i nagle jest wszystko w porządku".
  • Odpowiedz
Nienawidzę jak artyści usuwają swoje filmy z YT albo zmieniają obrazki na filmikach.
Otóż na derpibooru pokazał się oto taki wyróżniony obraz, który kojarzy mi się z muzyczką gdzie został użyty. Jestem pewien że miałem go na którejś Playliście, teraz nie mogę znaleść:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZ0eZ5bTL4RzxscEn1hj5lt
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZCEt-7dkmWOkhGOKuwEISG

lionbest - Nienawidzę jak artyści usuwają swoje filmy z YT albo zmieniają obrazki na ...

źródło: comment_sbly3NOzjiQNoH2M9g0PKEeXgMsD6opg.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, czy ktoś umie wytłumaczyć, dlaczego niektórzy sa tzw bronies, kucami itd? Właśnie oglądałem 5 min bajkę na minimini o tych kucykach (dalej leci), i dochodzę do wniosków, ze: 1.to wstyd oglądać ta bajkę gdy ma sie więcej niż 5 lat 2. To jest głupie i nudne po prostu 3. To pieprzona bajka z minimini, co do diabła ludzie sobie myślą (ci p------i) oglądać to?! #przemyslenia #kucyki #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@Stachustachu: ta bajka to kawał dobrze napisanej historii, z dobrymi postaciami oraz światem i zasadami opartym na filozofii Platona - jeśli poogladalbys więcej niż 5 minut to być może byś to zauważył (jeśli znasz Platona ofc).

1. wstyd oglądać bajke? bardzo Polskie podejście... jak może być Ci wstyd coś robić, serio interesuje Cię opinia społeczeństwa? wstyd to kraść!

minimini

2. 3. i tu dochodzimy do problemu: Polski dubbing jest z-----y. Totalnie zmienia
sorek - @Stachustachu: ta bajka to kawał dobrze napisanej historii, z dobrymi postaci...

źródło: comment_b09D7W63nC6vqPbly3MYCKDxPY0e9T03.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
1. Bądź organizatorem dużego kucykowego konwentu
2. Sporą część fandomu stanowią studenci
3. Ustal datę wydarzenia na w trakcie letniej sesji egzaminacyjnej bo czemu nie, mimo że tydzień później są już wakacje.
4. ????
5. No chyba brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mlp #kucyki #gorzkiezale #sesja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lionbest: Większość ma chyba wyeabane, ale jest ta słynna "werbalna mniejszość" która prowadzi głośną wojnę. To chyba przymarło, ale oryginalnie wielu ludzi z #furry miało ból dupska że wielu artystów ich przeszło do fandomu mlp i głównie tym się zajmowało. I obie strony raczej działa to że wielu ludzi chce komuś dowalić, a często wyśmiewana druga grupa wydaje się wyśmienitym celem. Ludzie po prostu podświadomie lubią mieć wroga,
  • Odpowiedz
@Arthuro:

Zawsze uważałem, że czekam na odcinek, w którym Discord przestanie błaznować jak totalny idiota, a zacznie manipulować charakterami innych (jak w Return of the Harmony), żeby dopiąć swojego, zrobić bajzel, a na końcu wyciągnąć z tego naukę, a tu okazuje się, że byłem w totalnym błędzie. Wystarczyło po prostu, że był sobą.
Po przeglądnięciu MASY materiałów dotyczących serialu (wywiady i tym podobne), myślałem, że postać Twilight może liczyć co najwyżej
  • Odpowiedz