Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 10
Przyszła paczka ta smieszna paczka z chin i zarazem prezent.
Zgadnijcie dla kogo.
proitp: cześć @Tril ^^
Zgadnijcie dla kogo.
proitp: cześć @Tril ^^
źródło: comment_xi4KkWsqi5xTB2UmmLS9vjxVImbyGTCp.jpg
Pobierz- 10
Ktoś tutaj orientuje się czy istnieją niemieckie napisy dla najnowszych odcinków?
Na bronies.de skończyły się na 3 odcinku 5 sezonu, u nich też jakiś odpowiednik Mystherii umar? pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kucyki #mlp #mylittlepony
Na bronies.de skończyły się na 3 odcinku 5 sezonu, u nich też jakiś odpowiednik Mystherii umar? pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kucyki #mlp #mylittlepony
źródło: comment_diEZlfejwZ72MAnVvAbgXzlgpnQqoeKm.jpg
Pobierz- 7
Nienawidzę jak artyści usuwają swoje filmy z YT albo zmieniają obrazki na filmikach.
Otóż na derpibooru pokazał się oto taki wyróżniony obraz, który kojarzy mi się z muzyczką gdzie został użyty. Jestem pewien że miałem go na którejś Playliście, teraz nie mogę znaleść:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZ0eZ5bTL4RzxscEn1hj5lt
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZCEt-7dkmWOkhGOKuwEISG
Otóż na derpibooru pokazał się oto taki wyróżniony obraz, który kojarzy mi się z muzyczką gdzie został użyty. Jestem pewien że miałem go na którejś Playliście, teraz nie mogę znaleść:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZ0eZ5bTL4RzxscEn1hj5lt
https://www.youtube.com/playlist?list=PLUlxzVV4aOKZCEt-7dkmWOkhGOKuwEISG
źródło: comment_sbly3NOzjiQNoH2M9g0PKEeXgMsD6opg.jpg
Pobierzjedyna Agnieszka Mrozińska
@lionbest: Jeszcze Sombrero Klimek na co drugim większym meecie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 6
Chyba najładniejszy obrazek Hrabiny Koloratury jak do tej pory.
https://derpibooru.org/1028741
#kucyki #mlp
https://derpibooru.org/1028741
#kucyki #mlp
źródło: comment_S8sqLhQHXPNVO3wK0gZY0K5Weh7r1j6d.jpg
Pobierz- 2
- 2
Mircy, czy ktoś umie wytłumaczyć, dlaczego niektórzy sa tzw bronies, kucami itd? Właśnie oglądałem 5 min bajkę na minimini o tych kucykach (dalej leci), i dochodzę do wniosków, ze: 1.to wstyd oglądać ta bajkę gdy ma sie więcej niż 5 lat 2. To jest głupie i nudne po prostu 3. To pieprzona bajka z minimini, co do diabła ludzie sobie myślą (ci p------i) oglądać to?! #przemyslenia #kucyki #
@Stachustachu: nie pasuje to nie oglądaj, #czarnolisto i po problemie
źródło: comment_BFrh01Kh5mUBmNVjBI1sGw6YAwFEPJWI.jpg
Pobierz@Stachustachu: ta bajka to kawał dobrze napisanej historii, z dobrymi postaciami oraz światem i zasadami opartym na filozofii Platona - jeśli poogladalbys więcej niż 5 minut to być może byś to zauważył (jeśli znasz Platona ofc).
1. wstyd oglądać bajke? bardzo Polskie podejście... jak może być Ci wstyd coś robić, serio interesuje Cię opinia społeczeństwa? wstyd to kraść!
2. 3. i tu dochodzimy do problemu: Polski dubbing jest z-----y. Totalnie zmienia
1. wstyd oglądać bajke? bardzo Polskie podejście... jak może być Ci wstyd coś robić, serio interesuje Cię opinia społeczeństwa? wstyd to kraść!
minimini
2. 3. i tu dochodzimy do problemu: Polski dubbing jest z-----y. Totalnie zmienia
źródło: comment_b09D7W63nC6vqPbly3MYCKDxPY0e9T03.jpg
Pobierz- 8
@Arthuro: właśnie zauważyłem. Ostatnio chyba pierwszy sezon również na pulsie leciał (o ile mnie pamięć nie myli)
- 1
@Arthuro: Na pulsie zawsze puszczali ciekawe bajki (czego nie da się w tym przypadku).
@magiczny_orangutan: To bardzo dobrze, mam nadzieję że w jakiś rosądnych godzinach tak jak zwykle puszczali, szkoda że teraz wogóle już nie oglądam telewizji.
@magiczny_orangutan: To bardzo dobrze, mam nadzieję że w jakiś rosądnych godzinach tak jak zwykle puszczali, szkoda że teraz wogóle już nie oglądam telewizji.
- 2
konto usunięte via Android
- 6
1. Bądź organizatorem dużego kucykowego konwentu
2. Sporą część fandomu stanowią studenci
3. Ustal datę wydarzenia na w trakcie letniej sesji egzaminacyjnej bo czemu nie, mimo że tydzień później są już wakacje.
4. ????
5. No chyba brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mlp #kucyki #gorzkiezale #sesja
2. Sporą część fandomu stanowią studenci
3. Ustal datę wydarzenia na w trakcie letniej sesji egzaminacyjnej bo czemu nie, mimo że tydzień później są już wakacje.
4. ????
5. No chyba brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mlp #kucyki #gorzkiezale #sesja
- 3
- 2
@lionbest: Większość ma chyba wyeabane, ale jest ta słynna "werbalna mniejszość" która prowadzi głośną wojnę. To chyba przymarło, ale oryginalnie wielu ludzi z #furry miało ból dupska że wielu artystów ich przeszło do fandomu mlp i głównie tym się zajmowało. I obie strony raczej działa to że wielu ludzi chce komuś dowalić, a często wyśmiewana druga grupa wydaje się wyśmienitym celem. Ludzie po prostu podświadomie lubią mieć wroga,
- 0
- 2
@Arthuro:
Zawsze uważałem, że czekam na odcinek, w którym Discord przestanie błaznować jak totalny idiota, a zacznie manipulować charakterami innych (jak w Return of the Harmony), żeby dopiąć swojego, zrobić bajzel, a na końcu wyciągnąć z tego naukę, a tu okazuje się, że byłem w totalnym błędzie. Wystarczyło po prostu, że był sobą.
Po przeglądnięciu MASY materiałów dotyczących serialu (wywiady i tym podobne), myślałem, że postać Twilight może liczyć co najwyżej
Zawsze uważałem, że czekam na odcinek, w którym Discord przestanie błaznować jak totalny idiota, a zacznie manipulować charakterami innych (jak w Return of the Harmony), żeby dopiąć swojego, zrobić bajzel, a na końcu wyciągnąć z tego naukę, a tu okazuje się, że byłem w totalnym błędzie. Wystarczyło po prostu, że był sobą.
Po przeglądnięciu MASY materiałów dotyczących serialu (wywiady i tym podobne), myślałem, że postać Twilight może liczyć co najwyżej
konto usunięte via Android
- 0
@szczesliwa_patelnia: Przednia lewa noga wygląda źle
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@szczesliwa_patelnia: Czyli ich córka cofnęła się w czasie aby narobić problemów zanim się urodziła? Trochę jak z pewną rzeką #pdk
@AKAPony: wowowowowowo
zajebisty fanart
zajebisty fanart

















Było miło ale się skończyło.
Mane 7
Rak
Armagedon
#kucyki