Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw Głowacki gada na zapowiedzi jakby nie był z Polski, mieszkał tu rok i nauczył się formułki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmieszy mnie to zapowiadanie zawodnika w języku angielskim jakby to ktoś z zagranicy oglądał, w Polsce mało kto to już ogląda xD

#ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw pamiętam d------y klimat jak walczył Koike na ostatnim narodowym, motywy japońskie, bębny. Ciekawe czy tu będzie coś w podobnym klimacie, nawiązując do zawodników, chociaż wątpię.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za Koloseum jak nie korzysta z wielkości stadionu. Tu powinno być
- d------e otwarcie z częścią artystyczną
- walki 10 x 10 w kategorii open
- motyw ustawki na mieście, gdzie na płycie znalazłaby się makieta miasta
- lwy i tygrysy
#ksw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw pierwsza runda romanowski 10 9
Druga 9 9
Trzecia joniak 10 8
Joniak wygrywa 28-27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem na narodowym. 45 tys rzekomo sprzedanych biletów to bzdura i kłamstwo, na oko jest 35 tys. Jeden łuk jest w ogóle zamknięty. Pustki.

#ksw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach