nieee skąd - po prostu oprogramowanie telefonu bardzo ingeruje w robione zdjęcie


@a_b_c_d_e: tak, wiem o tym. Ja nie jestem fanem fotografii " telefonicznej" i jak już, to telefon używam do robienia ad hoc filmów albo do obfotografowania jakiejś fajnej miejscówki aby mieć pogląd do danego miejsca. Ale jeśli chodzi o tego GCam'a to dzięki za podpowiedź bo czemu nie mieć RAWA z telefonu! Jeszcze raz, dzięki za podpowiedź.
  • Odpowiedz
@DIO_: może być, to miejsce nazywa się Hvalnes co można tłumaczyć jako przylądek wielorybi. Ta góra ma kształt wieloryba. Taka ciekawostka, z tej góry w odpowiednich warunkach, najlepiej nocą wyłania się jakby czaszka stwora który przypomina goryla. Trochę to przypomina przygodę Bilbo w górach i walkę gigantów.
  • Odpowiedz