Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KristoferMichaelson: po powiększeniu wygląda słabo. Mini optyka w telefonie i mini matryca robi swoje, czyli degraduje zdjęcia. To foto zrobione lustrzanka albo inna dużą matrycą do tego obiektyw i zdjęcie byłoby żyleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po powiększeniu wygląda słabo. Mini optyka w telefonie i mini matryca robi swoje, czyli degraduje zdjęcia. To foto zrobione lustrzanka albo inna dużą matrycą do tego obiektyw i zdjęcie byłoby żyleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrProperr: oczywiście, że tak, ale weź pod uwagę to, że tutaj masz 25% faktycznego rozmiaru zdjęcia, dodatkowo nic nie robiłem z nim dalej, telefon nie jest dla mnie narzędziem do fotografii. Gdybym
nieee skąd - po prostu oprogramowanie telefonu bardzo ingeruje w robione zdjęcie


@a_b_c_d_e: tak, wiem o tym. Ja nie jestem fanem fotografii " telefonicznej" i jak już, to telefon używam do robienia ad hoc filmów albo do obfotografowania jakiejś fajnej miejscówki aby mieć pogląd do danego miejsca. Ale jeśli chodzi o tego GCam'a to dzięki za podpowiedź bo czemu nie mieć RAWA z telefonu! Jeszcze raz, dzięki za podpowiedź.