Mówcie co chcecie ale jeśli zacznie się jakiś temat jakichkolwiek dymisji obecnego Episkopatu to ja pierwszy będę stał z transparentem bojkotując takie chore pomysły.
Najgorszym co może się teraz zdarzyć to wymiana starych, bezczelnych i bezkarnych pryków na jakąś młodszą, bardziej ogarniętą PR-owo kadrę. Niech tam siedzą ile zdrowe da a życzę im 100 lat albo i więcej. Pozwólmy im obrzydzić tą korporację jak największej ilości osób. niektórzy się jeszcze zastanawiają, do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak wyglądają wasze doświadczenia związane z aktem apostazji?

Ja miałam dwa i szykuje się do trzeciej próby.

Za pierwszym razem proboszcz wyrzucił mnie z biura i nie przyjął ode mnie dokumentów bo uznał, że na pewno mam sfałszowany dowód osobisty i mam w---------ć (mało asertywna byłam).

Za
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ordo_Publius: nie z tej strony dostana to z innej
Po co mam się blaznic przed proboszczem i prosić go o cokolwiek?
Nie chodzę od kilku ładnych lat, córki nie ochrzciłem ślubu nie biorę. I wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 4
@Phyrexia: Mało tego, czy właściciel macicy będzie płacił kobiecie lub jej rodzinie odszkodowanie, jeśli macica w wyniku raka zaatakuje inne organy? Czy właściciel macicy będzie ją serwisował na swój koszt?
  • Odpowiedz
Kościół w zasadzie już się rozpadł i żadnej duchowości w nim nie ma; będąc ściślejszym to duchowość skończyła się już parę lat temu, zostały tylko mury. Ten etap ludzkość ma za sobą. Oczywiście fakt dezintegracji doktryny kościelnej musi być przyjęty do świadomości zarówno wśród wyznających jak i głoszących co niewątpliwie następuje, finalnie przyjmując ostateczny wyraz całkowitej rezygnacji archaicznej idei. Kwestia czasu ale to już się stało.
#kosciol #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Moi rodzice są religijni, choć w sumie sam nie wiem. Jedynie to chodzą do kościoła co niedziele i w jakieś święta. Jak się możecie domyśleć rykoszetem dostaję ja, od gówniaka wysyłali mnie do kościoła. Pomijając niedziele i święta, także w majówki/czerwcówki/październikówki/drogi krzyżowe. Jako nygus nie miałem nic do gadania. Czas płynął i płynął, a ja nabierałem coraz większej niechęci do tej instytucji. Od pierwszych ławek jako młodzian, do bramy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnik1: Ten pokazowy religijny fanatyzm już doprowadził do ograniczenia aborcji, już zaczynają kampanię przeciwko rozwodom, serio chcesz olać ten ich pokazowy, religijny fanatyzm? To niebezpieczna mafia, finansowo jak i społecznie.
  • Odpowiedz
  • 36
@mnik1: No ale właśnie ten fanatyzm nie jest pokazowy, skoro właśnie praktycznie zakazał aborcji w Polsce, finansuje jakieś billboardy w całym kraju i ewidentnie teraz dąży do zakazania rozwodów w naszym kraju. No i mają teraz dodatkowe punkciki na uniwersytetach dzięki Czarnkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ja mówiłem, że Dymerowi nikt nic nie zrobi, to cwaniaczki teoretycy życia wyśmiewali, że hurr durr, ura bura, chcieli szanowanego biznesmena do więzienia zamykać wykopki.
Pamiętajcie, że w życiu liczą się tylko pieniądze. To one są definicją Twojego rozumu. Albo masz pieniądze, albo nie masz czego definiować.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej jak to się mówi xDDD
#pedofilewiary #dymer #kosciol #oswiadczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach