Wyjazd do #kijow.a zaplanowany. Bilety kupione. Ubezpieczenie jest. online.fm słucha się, bo zacne zestawy tam zapodajo. http://online.fm/player/en/1018
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
27
Jak się bawią absolwentki w Kijowie ?

Trochę inaczej niż u nas - nie obejdzie się bez pluskania w fontannie.
z- 13
- #
- #
- #
#kijow. Jakiś kolo zajął mi miejsce. Tłumaczę żeby spadał i czuję że nie jest z UA. Pytam. Jest z Berlina. Tak poznałem Tilman'a z zespołu Sandow - sandow.de.
Pogoda rewelacyjna. Bohdan, jak widać, wciąż na swoim miejscu. Browar w ogródkach korci niemiłosiernie. Ale dzielny będę i przeczekam na "po spotkaniach" #kijow
źródło: comment_sPU8N5wxe2Au98AMz31hZEoiS4FS70bG.jpg
PobierzZmęczył mnie zdeka dzień. Uderzyła zawiść rodaków robiących biznes na UA. Polskie piekiełko przekracza granice ;-) #mysliporabane. #kijow. Stelka Tajm.
źródło: comment_aRLOUmEg1LMqVaqHdQyuOlLMXuSnUOfC.jpg
PobierzMiałem spotkanie z firmą księgowo-prawniczą w #kijow.ie. Jestem w szoku. Podejście do klienta i jego potrzeb 10/10. Zobaczymy jak będzie w "praniu".
Vareniki z grzybami na śniadanie musk rozwalajo. #kijow
Zająłem miejscówkę tuż przy Majdanie Niezaleznosti w #kijow.ie. Czas spotkać się z kumplami i zrobić jakieś niefiltrowane.
Ou jeee. Ukraiński Urząd Skarbowy mnie nie lubi. Chwilowo - I hope. Bo inaczej pozostanie mi cieszyć się ze słońca w #kijow.ie bo nie będzie czego podpisywać.
Usłyszałem 5 częściową suitę - Indie. Po ukraińsku. To się chyba klawo składa. Bo jutro koło 11 samolot do #kijow.a mam.
No dobra. Spadam z #kijow.a. Ale powrot tutaj zdaje sie nieco szybszy niż pierwotnie planowałem.
#kijow. Pogoda miodna. Złożę jeszcze kilka podpisów ważnych lub mniej i spadam do Wawki. Potrzebuję resetu po rozmowach z ludźmi tutaj, odczuwam minidramat.
Jakby ktoś się pytał to robię Hoegaardena a pogoda dopisuje. #kijow
Podobnie wydawało mi się że Polacy to pesymiści, marudy i kombinatorzy. Nasi ukraińscy sąsiedzi nas przebijają wielokrotnie. #kijow. Rozmyślania przy obiedzie.
Zawsze mi się wydawało że Polska jest zbiurokratyzowanym krajem. Nic bardziej mylnego - Ukraina mnie powaliła. #kijow. Przemyślenia obiadowe.
#kijow. Sushi na śniadanie. "Tak powinno być w każdym banku"
Zasuwam dzisiaj z mieszkania w #kijow.ie do #korpo a ipod wylosował taką pieśń młodzieżową. Samael - Promised Land http://www.youtube.com/watch?v=T5QsVTuROcs
Zrobiłem w Goodman http://goodman.ru w #kijow.ie stek, filet mignon. Był tak zajebisty, że prawie się popłakałem ze szczęścia. Kapcie mi spadły i szczęka też
#kijow z ponad dwugodzinnym opóźnieniem. Ciepło. I tak być powinno.
Brykam na lotnisko. #kijow czeka. A no i hameryka jest - free wifi w taksówce.