@sens: ja tam tylko kibicuję polskiej reprezentacji bo jestem Polakiem i tyle, jakoś mnie nie ciągnie do tego wszystkiego ;D ale jak wszyscy w około ubóstwiają Legię to trzeba jakoś zlać się z tłem...
  • Odpowiedz
@masskillah: Biedny półnagi człowiek w majtkach akurat przechodził przez dworzec w Katowicach, kiedy policja postanowiła sprowokować kibiców i tym samym urządzić na nich publiczną nagonkę :/
  • Odpowiedz