Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 7
Finał Pucharu Anglii Bolton - West Ham w 1923 r., pierwszy mecz na Wembley. Mecz obejrzało oficjalnie 126 tys. ludzi (nieoficjalnie nawet 200 tys.).
#kibole #pilkanozna
#kibole #pilkanozna
źródło: comment_1pkImvZlwl9z4bLMecYSVEeIVkLw4zBW.jpg
Pobierz- 1
- 2
@taknie: patorodzina ^^
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@taknie: Oprawa sezonu, kozak.
DONALD MATOLE
TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE
http://bi.gazeta.pl/im/0e/22/d6/z14033422Q.jpg
#kibole #kibice #tomaszlis
TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE
http://bi.gazeta.pl/im/0e/22/d6/z14033422Q.jpg
#kibole #kibice #tomaszlis
- 1
- 1
@czlapka: @masskillah: Nie znamy sytuacji, mnie się wydaje, że Wojtek wskoczył na sektor VIP-ów i chciał skroić barwy, tutaj się z Romkiem siłuje i widać, że zaraz dojdzie do konfrontacji.
#gry #kibice #kibole Nowy PES z zakazem stadionowym! http://images.vg247.com/current//2013/06/PES-2014-4.jpg
- 4
- 2
#pilkanozna #ekstraklasa #kibole #pirotechnika #ultras #againstmodernfootball #lechpoznan
Reiss i Djurdjević podczas meczu z Koroną odpalali race. Dostaną zarzuty?
Piotr Reiss i Ivan Djurdjević w meczu przeciwko Koronie Kielce zagrali po raz ostatni w karierze. Po opuszczeniu murawy odpalili w "kotle" race. Policja zbiera materiały w tej sprawie i zastanawia się nad postawieniem piłkarzom zarzutów.
Poprosiliśmy
Reiss i Djurdjević podczas meczu z Koroną odpalali race. Dostaną zarzuty?
Piotr Reiss i Ivan Djurdjević w meczu przeciwko Koronie Kielce zagrali po raz ostatni w karierze. Po opuszczeniu murawy odpalili w "kotle" race. Policja zbiera materiały w tej sprawie i zastanawia się nad postawieniem piłkarzom zarzutów.
Poprosiliśmy
- 2
- 7
14
PKP S.A. wynajmuje ochronę...
...tylko po co?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@zreflektowany: hahaha w końcu dostałem wymarzoną atencję :D
- 7

- 2
@weedget: bo jesteś januszem i piknikiem
- 0
@kavillock: nie po prostu nie uważam że ludzie którzy cieszyli się ze zwycięstwa swojej (naszej) drużyny to od razu są kibole i ultrasi byli to też zwykli kibice którzy są fanami Legii i pikniki, generalnie cała brać.
Nie powinniśmy ich wszystkich wrzucać do jednego worka i określać mianem kiboli.
Nie powinniśmy ich wszystkich wrzucać do jednego worka i określać mianem kiboli.
- 1
Oprawa Legii już była? Hasło "Habemus Campione", na sektorówce insygnia władzy + trzy kolejne trybuny przysposobione w białe, zielone i czerwone chorągiewki oraz balony. #kibice #kibole #legiamistrz
źródło: comment_VsUFXePMfEoDXhDWrha1dnW8H29Oed22.jpg
Pobierz- 1
- 1
- 14
@taknie: to wygląda nieziemsko
















#stadiony #kibole
źródło: comment_Hn8lkLwt6BhsCEeQYpta4PWq2fMlADio.jpg
Pobierz