@TancrediCalabrese: no to zapewne ja ujawni, wtedy bedziemy wiedziec czy warto bylo na nich glosowac i czy nastepnie zaglosowac znowu, czy nie. Demokracja ma to do siebie, ze co pare lat mozna weryfikowac swoj wybor.
@albatros777: tvn ostatecznir jest stworzony przez służby, więc i zwykła debata przyjmuje formę przesłuchania xD niedługo Olejnik będzie jeszcze świeciła lampką w oczy :)
@Belzebub: Nie no masakruje ten, co w drugim komentarzu życzy powieszenia rozmówcy. To jest masakrator lvl KRUL! Przepraszam, że śmiałem wątpić, lewactwo mnie zaraziło :|
@jedzbudynie: byłęm na 2 spotkaniach, jest spokojniejszy, na niektóre pytania odpowiada dosadniej i bez ogródek (przez co dostał u mnie wielki plus), a na niektóre rzeczy p------i jak Olejnik w swoim programie, czy Szumilewicz (przez co zdobył u mnie wielkiego minusa). suma sumarum głosuję na niego, ale szkoda, że to nie Wipler jest przewodniczącym KNP ;)
@AlohaInternet: Takim samym, jakim trzeba być, aby mieć o to pretensje. Korwin nie wychwala Hitlera ani jego dokonań, więc nie obchodzi mnie co tam sobie mówi. Szczerze mam to gdzieś. Nie głosuję na Korwina, tylko na partię. Trzeba umieć odróżnić osobisty prywatny bełkot, od programu partii.
@kamil150794: pacjent w publicznej służbie zdrowia to petent, generujący straty dla budżetu, a nie - klient, generujący dochód (jak w przypadku ośrodków prywatnych), zatem podejście do chorego musi być, z założenia - inne.
@kamil150794: Przecież bez państwowej służby zdrowia wszyscy umrzemy, a chorymi dziećmi będziemy palić w piecu, bo będzie się bardziej opłacało niż posłać do lekarza. Byśmy się potykali o trupy XD