@smutny_kojot: Sławosz se poleciał w kosmos, wrócił, posmyrał Mulankę tu i ówdzie, życiowo zabezpieczony. Ciekawe czy przejmuje się co jakiś chłop w internecie o nim pisze xd Że czego by nie zrobił na jego miejscu i w ogóle xD Ja jakbym był Błaszczykowskim to bym karnego strzelił na mistrzostwach.
  • Odpowiedz
Jestem zwykłym obywatelem, który na co dzień nie interesuje się astronomią. Jakoś od Marca zacząłem słyszeć o Sławoszu i jedyne, co o nim od tej pory widziałem, że jakiemuś chłopu ciągle przesuwają lot w komos. Dosłownie nic innego o tym chłopie nie dowiadywałem się na co dzień z mediów. Zero info o dorobku, zero info kim on w ogóle jest. Teraz, gdy wrócił, dalej nic z mediów nie wiem - co zrobił,
TarnowskiMentor - Jestem zwykłym obywatelem, który na co dzień nie interesuje się ast...

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TarnowskiMentor: też tak to widzę. Zonka powinna opracować strategię marketingową dla męża żeby to miało ręce i nogi skoro i tak wszędzie się pcha. Ja odnoszę wrażenie że bardziej jej zależy na autopromocji swojej osoby
  • Odpowiedz
@TarnowskiMentor , jak dla mnie najgorsze jest to, że z informacji, które do mnie docierają ciągle wynika, że on na te wywiady chodzi z żoną, która za nim tęskniła. No spoko, rozumiem, każdy może mieć uczucia i jak chce to może nimi się dzielić. Ale jakoś nie widzę na polskim YT wywiadów tylko z nim o jego badaniach, które prowadził w kosmosie i jakie zaobserwował wyniki itp..
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: poczekaj tylko co zrobią na bazarach nad morzem za gadżety ze Sławoszem
a co do jej żony to chyba janusze z bazarów pobiorą nie tą żone z google grafika PDK
  • Odpowiedz
Czy pan Sławosz już zdeponował kupę którą wstrzymywał cały lot żeby zbadać bakterie flory jelitowej wyhodowane w warunkach mirko ( ͡º ͜ʖ͡º) grawitacji na pierogach?

#kosmos #iss
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 143
@PopeLeon niestety, spuścił kupe w zwykłym kiblu także 300 mln poszło się walić, ale wycieczka zacna była. Rodzina multimilionerów jest niezwykle wdzięczna podatnikom.
  • Odpowiedz