Za tydzień przy okazji rewanzowego meczu Ligi Europy Inter spodziewa się około 13 tysięcy kibicow Eintrachtu na swoim stadionie, nie wiem czy to nie będzie największa wyjazdowa ekipa w historii europejskich pucharów
#inter #pilkanozna #ligaeuropy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można oczekiwać nowych plotek na temat Icardiego bo Wanda odrzuciła rzekomo ofertę przedłużenia kontraktu (miałby dostawać 7mln euro po podatku). Dodatkowo został pozbawiony opaski kapitana.

Icardi niby chce zostać we Włoszech więc w grę wchodzą 2 kluby - Napoli i Juventus.

Sam osobiście mam mieszane uczucia co do Mauro w Juve, nie sądzę że zgrałby się z Ronaldo i jako były kapitan Interu pewnie nie będzie mile przywitany. Co do Napoli to
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: "W piłce nożnej nigdy nie możesz kategorycznie przekreślić interesów z Juventusem. Jednak w tym konkretnym przypadku nie ma szans, aby Icardi trafił do Juve. W poprzednim tygodniu sporo rozmawialiśmy. Dyskutujemy o odnowieniu kontraktu, lecz nasza filozofia głosi, że grupa zawsze będzie ważniejsza od jednostki. "
Wypowiedź prezydenta Interu sprzed kilku dni.
  • Odpowiedz
Sędziowanie via VAR w Serie A 2k19

(ważny?) kontekst: Fiorentina gra u siebie z Interem; w trakcie meczu sędzia często konsultuje się z zespołem VAR; przy wyniku 2:1 dla Interu, sędzia dostaje info od zespołu VAR, że była ręka zawodnika Violi w polu karnym, sędzia sprawdza i dyktuje karny: Perisić strzela na 3:1 dla Interu; chwilę później Viola strzela bramkę kontaktową, jednak po wideo-weryfikacji sędzia anuluje bramkę ze względu na faul zawodnika Fiorentiny;
Sewen7777 - Sędziowanie via VAR w Serie A 2k19

(ważny?) kontekst: Fiorentina gra u...

źródło: comment_30AWgBB0y8rcWLSGLBOebqT446XckR5i.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nikolaj92: Niekoniecznie, liczy się najbardziej wysunięta część ciała, którą zgodnie z przepisami można uderzać piłkę. W tym przypadku nogi zawodnika Interu znajdują się istotnie za nogami piłkarza Violi, ale wydaje się, że barki są tak wysunięte, że równają się z nogą napastnika. Ta żółta linia raczej nie jest poprawnie narysowana.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (luty 2019)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (113) +5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piłkarz Rapidu Wiedeń Philipp Schobesberger przed zbliżającym się meczem z Interem w Mediolanie ustawił sobie Tindera oznaczając włoską lokalizację z powyższym opisem.
Podobno na profilu były jeszcze bardziej intymne zdjęcia, natomiast całość usunął jak sprawa została rozdmuchana w social mediach, profil na Instagramie już prywatny, a ciekawiło mnie czy delikwent ma dziewczynę.
#tinder #inter #rapid #pilkanozna #heheszki
B.....u - Piłkarz Rapidu Wiedeń Philipp Schobesberger przed zbliżającym się meczem z ...

źródło: comment_OQLeJW3eJI7U29czvDjLkhPEdEsXOH8w.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
W wyjściowym składzie Interu jeden Włoch i każdy piłkarz innej narodowości. #mecz #inter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan Antonio Conte w Mediolanie od kilku dni. Musi być zmiana bo zespół sypie się w oczach. Sytuacja w tabeli nadal jest niezła, ale potrzebny jest bodziec. Obstawiam, że w poniedziałek po meczu z Bolonią, niezależnie od wyniku, dojdzie do zmiany. Wcześniej nie ma szans bo za mało czasu.

Nie przepadam za Conte bo Juventino i kilka innych zarzutów, ale to jest świetny taktyk, potrafi wyciągnąć maxa ze słabych piłkarzy, imponował na
M.....a - Pan Antonio Conte w Mediolanie od kilku dni. Musi być zmiana bo zespół sypi...

źródło: comment_MlKgpAQzTujA03sit8ZHy7QuttOncUmO.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już po meczu z Toro mocno przeżywałem, ale to co wczoraj widziałem to parodia, piłkarze ewidentnie graja przeciwko trenerowi. Kwas w szatni jest mocny, a Spall jest już po zespołem, Inter potrzebuje teraz twardego, nieco szalonego i zwycięskiego trenera - Panie Conte czekamy na pana.


@Michellaga: mega to było widać w dogrywce, jak Spall nie stał obok piłkarzy.
  • Odpowiedz