Żeby nie było, że nie pamiętam o tagu #househeads to wrzucę klasyk bez wokalu Sofie. Niestety ostatnie czasy są dla mnie dość niespokojne i jakoś tak nic super wartego uwagi nie wpada. Trzymam kciuki za swoją mamę, jej zdrowie, was i muzykę #house. Może nadejdzie w końcu lepsze jutro! ;)
A.....7 - Żeby nie było, że nie pamiętam o tagu #househeads to wrzucę klasyk bez woka...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach