Siedzę i ryczę (). To już któryś raz w moim życiu jak dowiaduje się, że ktoś ze świata muzyki house, kto był mi bliski i kogo ceniłem odszedł przedwcześnie. Dziś świat muzyczny obiegła informacja, że Philipe Zdar odszedł w wieku 50 lat. Tragiczny wypadek, wypadł z okna kamienicy. W piątek premiera nowej płyty Cassiusa, który Zdar tworzył z Boombasem. Będę słuchał do oporu. ()(
RitmoXL - Siedzę i ryczę (╥﹏╥). To już któryś raz w moim życiu jak dowiaduje się, że ...

źródło: comment_q9QzHh8h1uUNgGmTsxx91RLzrV6T42lz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za namową kolegi @Kotimisio zakładam tag dedykowany wszystkim miłosniokom muzyki czasem tanecznej czasem klimatyczne, ale zawsze mającej to COŚ!

Tag =====> #armiarytmow

( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacznijmy od czegoś klimatycznego - Palermo Disko Machine - czyli Jence z #
RitmoXL - Za namową kolegi @Kotimisio zakładam tag dedykowany wszystkim miłosniokom m...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach