Panstwo Piastow powstalo na niewolnictwie. Glownie na niewolnictwie i gdyby nie niewolnictwo to nie mogloby powstac.
Zadne zrodla nie wspominaja o Polanach. Badania "ich" grodow wskazuja ze cala potega Piastow powstala na przelomie 2-3 pokolen (ok. 60 lat). Bylo to niemozliwe do osiagniecia bez znacznych zasobow pienieznych. Czytaj - piastowie po prostu byli bardziej bezwzglednymi skurczybykami niz




















źródło: temp_file6350175383808033735
Pobierz