@pauleta19: Problematyczny mag oczywiście - ale nastawiam się na robienie questa zamiast removali i modlę się żeby nie dobrał Jainy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 razy wczoraj się udało - raz nie...

A 3 przegrana z Odd Warriorem - RNG bójki zostawiło mu niestety Mecha 10/5 na stole przy moich 8 życia... użycie mocy i 8 poszło znowu niestety face zostawiając go na 1HP. Więc niestety
  • Odpowiedz
Dzień dobry, Arena nr 82, Szósta dwunastka od wyjścia dodatku, pierwsza arena z tylko jedną porażką od wyjścia dodatku. Tym razem deck, który kompletnie mnie zaszokował. Wiedziałem, że można nim wykręcić dużo winów, ale myślałem raczej o 7-9, a nie 12, ale o dziwo udało się. Bez walk the plank, bez backstaba, bez wypatroszenia, bez blink foxa. Ostatnia gra, to była jedna z najlepszych gier jakie rozegrałem, aż żałuję, że tego nie
F.....n - Dzień dobry, Arena nr 82, Szósta dwunastka od wyjścia dodatku, pierwsza are...

źródło: comment_Fb2cOMdSRzKB4Ts5ApiQb5sDnZ5FJfJz.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hearthstone
Mało grałem od wyjścia dodatku, jest jakiś fajny deck którym można się pobawić i ma się satysfakcje z ubicia przeciwnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś dużo grałem malygos rogalem ale rip, potem quest magiem ale też rip. W skrócie jakieś otk albo control. Fajnie jakby deck był chociaż tier 3 by coś wygrywać. Jedynie co widziałem to ten fajny otk paladyn ale by go zrobić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema karciane Mirki. Robię drugie podejście do sprzedaży konta #hearthstone. Można na nim złożyć każdy topowy deck, dostępna jest darmowa zmiana battletagu. Trochę faktów:

- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dart22:

Pogrywam sobie w MTGA. Jednak nie powiedziałbym, że MTG jest rozwiązanie dla ludzi narzekających na RNG w HS. W MTG po prostu wydymanie przez RNG jest mniej spektakularne. Jak się zostanie zalanym przez landy albo jeszcze gorzej się ich nie dobierze to też nie jest fajnie. Zwłaszcza, że mulligan w MTG jest słabo zaprojektowany.
  • Odpowiedz
@soltysek: wiem czym się różnią te tryby, ciekaw byłem po prostu opinii graczy którzy wbijają legendy na obu trybach, widziałem, że decki z dziczy osiągają win ratio ~ 70%, gdzie w standardzie jest to ~ 60%
  • Odpowiedz
Kwestia wprawy, ja wbijałem z dużo większą przyjemnością na dziczy. Większe zróżnicowanie decków, masz renolock, odd rogal, even shaman, aggro shaman, anyfin paluś, big priest, even lock, cubelock, secret hunter + secret mage i wiele innych. Poziom też siłą rzeczy wyższy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niekumaty_: to prawda co piszesz ALE wywalanie z powodu lagów w karciance to aż głupio brzmi xD

Chociaż strzelam że taki HS i tak ma podniesiony limit pingu bo to nie Cs gdzie się każda milisekunda liczy
  • Odpowiedz
Arena nr 76, piąte 12-2 od wyjścia dodatku. W końcu po ponad 30 runach udało się zrobić dwunastke. Już mnie męczyły te słabe wyniki 5-3, 6-3 czy 7-3 ( ͡º ͜ʖ͡º). O dziwo udało się z jedną bronią, i to nie z super colliderem tylko z sul'thrazem ( ͡ ͜ʖ ͡). Tak naprawdę to większość - jak nie wszystkie - gry ugrywał
F.....n - Arena nr 76, piąte 12-2 od wyjścia dodatku. W końcu po ponad 30 runach udał...

źródło: comment_KHSLnG7aCXHPHCbJ3IXJ7D7Bo4k9zHQe.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antidolum: raczej nie gra, ale zauważyłem, że można mu dać ukrycie i cofać w kolejnej turze, wiec zbudowałem deck wokół tego. Na jakieś 5 pierwszych gier tylko jedną przegrałem na huntera.
  • Odpowiedz
Pochwalcie się jaki macie średni drop z pakietów. U mnie prezentuje się to w następujący sposób:
Wiedźmi Las
Otwarte 131 pakiety
-Legendy: 7 (średnio w 18,71 pakietach)
-Epickie: 28 (4,67)

Projekt
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach