Dzień dobry, Arena nr 82, Szósta dwunastka od wyjścia dodatku, pierwsza arena z tylko jedną porażką od wyjścia dodatku. Tym razem deck, który kompletnie mnie zaszokował. Wiedziałem, że można nim wykręcić dużo winów, ale myślałem raczej o 7-9, a nie 12, ale o dziwo udało się. Bez walk the plank, bez backstaba, bez wypatroszenia, bez blink foxa. Ostatnia gra, to była jedna z najlepszych gier jakie rozegrałem, aż żałuję, że tego nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Fiktorianin: W końcu po tylu słabych nagrodach blizzard mnie sowicie wynagrodził.
źródło: comment_RKiIdqXDOrnYsLEapFSmmyOGgAVlBKj4.jpg
Pobierz@WilecSrylec: dwie vhujowe legendy
- 1
@ZielonyWtychSprawach: W wildzie i tak już nie gram, a złota legendarka to tak na prawdę dowolna legendarka, no i zawsze to uzupełnienie kolekcji.
@Antidolum: Do tej pory tylko jedna złota legendarka, szmondak zanim jeszcze wypadł ze standardu
@Antidolum: Do tej pory tylko jedna złota legendarka, szmondak zanim jeszcze wypadł ze standardu
nigdy nie sądziłem, że będę grać cathun druidem, ale ta meta jest tak nudna, że to jedyny deck, którym fajnie się gra i mam dobre win ratio
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@Maestro_PM: AAECAZICAoTmAvH7Ag7+AdMDxoYDktICj/YC+cACmNIC6QH2B8QG+wy/8gKe0gKkBwA=
@Maestro_PM: Ja grałem takim
AAECAZICBFaHzgKZ0wLx+wINQF/pAf4BxAbkCKDNApTSApjSAp7SAtvTAoTmAr/yAgA=
Ale nie jest to jakaś super wybitna lista i o dziwo trafiałem nią na kontry w postaci Geista.
AAECAZICBFaHzgKZ0wLx+wINQF/pAf4BxAbkCKDNApTSApjSAp7SAtvTAoTmAr/yAgA=
Ale nie jest to jakaś super wybitna lista i o dziwo trafiałem nią na kontry w postaci Geista.
- 0
- 0
#hearthstone
Mało grałem od wyjścia dodatku, jest jakiś fajny deck którym można się pobawić i ma się satysfakcje z ubicia przeciwnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś dużo grałem malygos rogalem ale rip, potem quest magiem ale też rip. W skrócie jakieś otk albo control. Fajnie jakby deck był chociaż tier 3 by coś wygrywać. Jedynie co widziałem to ten fajny otk paladyn ale by go zrobić
Mało grałem od wyjścia dodatku, jest jakiś fajny deck którym można się pobawić i ma się satysfakcje z ubicia przeciwnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś dużo grałem malygos rogalem ale rip, potem quest magiem ale też rip. W skrócie jakieś otk albo control. Fajnie jakby deck był chociaż tier 3 by coś wygrywać. Jedynie co widziałem to ten fajny otk paladyn ale by go zrobić
@DoubleWu: Ja też mało gram od wyjścia dodatku, teraz złożyłem sobie odd quest warriora.
@DoubleWu Skoro chcesz OTK, a masz Malygosa, to Maly Rouge nadal żyje, wyciąga jakieś 50%, większość control i combo deckow zamiata, na agrro słabo, ale coraz mniej zoolocka i oddPala, więc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wild Bundle dla fanów Dziczy.
https://www.hearthpwn.com/news/6360-hearthstone-wild-card-pack-bundle-now-available
#hearthstone
https://www.hearthpwn.com/news/6360-hearthstone-wild-card-pack-bundle-now-available
#hearthstone
Siema karciane Mirki. Robię drugie podejście do sprzedaży konta #hearthstone. Można na nim złożyć każdy topowy deck, dostępna jest darmowa zmiana battletagu. Trochę faktów:
- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
- 0
Lista legendarek:
Druid
Druidka Bojowa Loti
Fluś Farmiglut
Gałązka z Drzewa Życia
Druid
Druidka Bojowa Loti
Fluś Farmiglut
Gałązka z Drzewa Życia
Właśnie na arenie przegrałem na Warriora, który z Dragon Roar dostał Death Winga. Ztopdeckował kolejny Dragon Roar, z którego dobrał kolejnego Death Winga...
#hearthstone #hearthstonearena
#hearthstone #hearthstonearena
źródło: comment_Z9MkjxNWetFffwB3qcyob7NRj0rNLS3d.jpg
Pobierz- 4
@dart22:
Pogrywam sobie w MTGA. Jednak nie powiedziałbym, że MTG jest rozwiązanie dla ludzi narzekających na RNG w HS. W MTG po prostu wydymanie przez RNG jest mniej spektakularne. Jak się zostanie zalanym przez landy albo jeszcze gorzej się ich nie dobierze to też nie jest fajnie. Zwłaszcza, że mulligan w MTG jest słabo zaprojektowany.
Pogrywam sobie w MTGA. Jednak nie powiedziałbym, że MTG jest rozwiązanie dla ludzi narzekających na RNG w HS. W MTG po prostu wydymanie przez RNG jest mniej spektakularne. Jak się zostanie zalanym przez landy albo jeszcze gorzej się ich nie dobierze to też nie jest fajnie. Zwłaszcza, że mulligan w MTG jest słabo zaprojektowany.
@pauleta19: No ta gra może naprawdę zaskoczyć nawet gracza z dłuższym stażem.
- 0
- 0
Nieaktualne.
#hearthstone #chwalesie
Pierwszy raz wbiłem legendę a do #hearthstone wróciłem w świętach po 2 latach przerwy gdzie zawsze miałem rangę w okolicach 10.
Pierwszy raz wbiłem legendę a do #hearthstone wróciłem w świętach po 2 latach przerwy gdzie zawsze miałem rangę w okolicach 10.
źródło: comment_SSJ1iItSyiplB06Pueezi863ry6HRDCU.jpg
Pobierz@marnujezycieiwytez: fajny ten deck, taki nie za drogi
@marnujezycieiwytez: Gratulacje.
- 0
@kwmaster: tak
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 3
Gdzie trudniej wbić legendę? Dzicz czy standard?
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@soltysek: wiem czym się różnią te tryby, ciekaw byłem po prostu opinii graczy którzy wbijają legendy na obu trybach, widziałem, że decki z dziczy osiągają win ratio ~ 70%, gdzie w standardzie jest to ~ 60%
- 1
Kwestia wprawy, ja wbijałem z dużo większą przyjemnością na dziczy. Większe zróżnicowanie decków, masz renolock, odd rogal, even shaman, aggro shaman, anyfin paluś, big priest, even lock, cubelock, secret hunter + secret mage i wiele innych. Poziom też siłą rzeczy wyższy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Partydog bo w grze sieciowej ważne jest opóźnienie. Możesz mieć dobry download, ale wysokie lagi i wywala Cię z serwera. ))¯_(ツ)_/¯
@Niekumaty_: to prawda co piszesz ALE wywalanie z powodu lagów w karciance to aż głupio brzmi xD
Chociaż strzelam że taki HS i tak ma podniesiony limit pingu bo to nie Cs gdzie się każda milisekunda liczy
Chociaż strzelam że taki HS i tak ma podniesiony limit pingu bo to nie Cs gdzie się każda milisekunda liczy
Arena nr 76, piąte 12-2 od wyjścia dodatku. W końcu po ponad 30 runach udało się zrobić dwunastke. Już mnie męczyły te słabe wyniki 5-3, 6-3 czy 7-3 ( ͡º ͜ʖ͡º). O dziwo udało się z jedną bronią, i to nie z super colliderem tylko z sul'thrazem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Tak naprawdę to większość - jak nie wszystkie - gry ugrywał
źródło: comment_KHSLnG7aCXHPHCbJ3IXJ7D7Bo4k9zHQe.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fiktorianin: Najs! Mi się odechciało jakoś grać, a aren to już wogóle. Wolalem grać rankedy.
I to są te kreatywne zagrania w najwyższej legendzie, gdzie każdy punkt obrażeń jest na wagę złota.
#hearthstone
#hearthstone

@pauleta19: zgadza się :)
Pochwalcie się jaki macie średni drop z pakietów. U mnie prezentuje się to w następujący sposób:
Wiedźmi Las
Otwarte 131 pakiety
-Legendy: 7 (średnio w 18,71 pakietach)
-Epickie: 28 (4,67)
Projekt
Wiedźmi Las
Otwarte 131 pakiety
-Legendy: 7 (średnio w 18,71 pakietach)
-Epickie: 28 (4,67)
Projekt
@Nedrav: prowadzę staty od un'goro
źródło: comment_syNLM7sVylO0GOoqKXVLsfjRseTsrx68.jpg
Pobierz





















Tier 1:
Różne Huntery, RNG Priest, Odd Warriory i Even Paladyn.
Tempo Storm Standard Meta Snapshot #66
82%w/r - 14:3. 7 pojedynków na różnych łowców - jeden przegrany z Deathrattle.
A 3 przegrana z Odd Warriorem - RNG bójki zostawiło mu niestety Mecha 10/5 na stole przy moich 8 życia... użycie mocy i 8 poszło znowu niestety face zostawiając go na 1HP. Więc niestety