Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 0
@ETplayer: Problem jest taki, że wpisałem kupon na 30zł i do zapłacenia miałem tylko 37, a teraz już kupon nie działa i musiałbym zapłacić 67zł ;) Przy okazji mam pytanie, czy przy płatności paypal trzeba podawać numer karty etc? Nie czaję tego :/
- 0
@bT4tgL: Kilka lat temu żeby płacić przez paypal trzeba było mieć podpiętą karte. Od jakiegoś czasu wiem, że można poprostu przelać kase na konto paypal i tyle.
No i Fifka 13 właśnie ściąga się na dysk. Kupiona za 37,50 zł/ Dzięki wszystkim za cynk. #fifa13 #gry #tylewygrac
- 4
- 3
- 0
@ETplayer: Dałem bez możliwości wglądu chyba bo mi już skrzynke zaspamowaliście :P
Powinno byc ok teraz:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ahjv5MRyCK0FdENLZ0ZISm5HcTd2cUdOSUtRNkMxcFE
Powinno byc ok teraz:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ahjv5MRyCK0FdENLZ0ZISm5HcTd2cUdOSUtRNkMxcFE
@ETplayer: Popraw womabo bo ma moje id origin ;p
- 2
@FapinoTrololo: przeczytałam "nie potrafię znaleźć swojego pokoju" i szkoda mi się Ciebie zrobiło. :(
- 0
@FapinoTrololo: okok, poszedł już update tabelki
- 4
- 3
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ETplayer: za cholerę bym nie wpadł że o to Ci chodziło :p
- 2
- 2
#fifa13 jedna osoba potrzebna do turnieju, zebym mogl sie zapisac! ktos chetny?
- 2
- 2
konto usunięte via iOS
- 0
@ETplayer: dziękuje :)
- 0
@FapinoTrololo: @womabo: dodani do tabelki
Wszyscy są z tymi samymi osobami jak wcześniej + wy do jednej z grup.
@FapinoTrololo:
Wszyscy są z tymi samymi osobami jak wcześniej + wy do jednej z grup.
@FapinoTrololo:
Tak sobie myślę... Dużo ludzi byłoby chętnych na Turniej online w #fifa13 w wersjii na Pecety?
- 3
- 2
#fifa13
Właśnie Szpakowski życzył mi Wesołych Świąt ponieważ dziś dzień szczególny 25 grudnia :) fajnie to zrobili
Właśnie Szpakowski życzył mi Wesołych Świąt ponieważ dziś dzień szczególny 25 grudnia :) fajnie to zrobili









#oswiadczenie #dziekujo