Kupiłem #fifa13 przez orgin. Podczas płatności (paypal) wystąpił jakiś błąd i fifa zniknęła z zamówień i w historii transakcji jej nie mam. O co chodzi? Muszę ją kupić jeszcze raz?

#orgin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ETplayer: Problem jest taki, że wpisałem kupon na 30zł i do zapłacenia miałem tylko 37, a teraz już kupon nie działa i musiałbym zapłacić 67zł ;) Przy okazji mam pytanie, czy przy płatności paypal trzeba podawać numer karty etc? Nie czaję tego :/
  • Odpowiedz
@bT4tgL: Kilka lat temu żeby płacić przez paypal trzeba było mieć podpiętą karte. Od jakiegoś czasu wiem, że można poprostu przelać kase na konto paypal i tyle.
  • Odpowiedz