#fpl #pilkanozna #fel #fcl #fu21 #wygrajlige #premierleague (pozwolę sobie po raz pierwszy zawołać jak największy krąg osób potencjalnie zainteresowanych) No i stało się. Sezon 2013/14 staje się faktem. Po umiarkowanie emocjonującym (dotychczas) letnim okienku transferowym, które przyniosło nam sporo nowych zawodników, jak i, wyjątkowo, menedżerów, czas skonfrontować letnie wzmocnienia z rzeczywistością. Razem z ligowymi emocjami wraca do nas
Vojtazzz - #fpl #pilkanozna #fel #fcl #fu21 #wygrajlige #premierleague (pozwolę sobie...

źródło: comment_bIGbVUEmyq2Btq50tAaKAJsFba6Pv8ok.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

http://en.u21fantasy.uefa.com/UEFA/15807/entryhome.do - jeśli grałeś w #fcl, #fpl albo nie miałeś jeszcze okazji spróbować, to zachęcam do dołączenia do zabawy.

Rejestrujesz się, tworzysz drużynę spośród graczy występujących na ME do lat 21 (spokojnie, ja również nie znałem większości graczy, działała intuicja) i dołączasz do wypokowej ligi używają tego kodu: 987583-469664

#fu21 #pilkanozna

Sorry za spam, po prostu dziś upływa termin i fajnie byłoby zwerbować
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pilkanozna #fpl #fcl #fel Tak nietypowo po tagach, ale na pierwszy ogień trzeba dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców. Jak zauważył @Theos w związku z rozpoczynającymi się właśnie Mistrzostwami Europy do lat 21 UEFA dała nam możliwość rywalizacji w znanym już wszystkim (mam nadzieję) Football Fantasy. Dla niezorientowanych w temacie zapraszam do najstarszych wpisów z powyższych tagów, być może znajdą się tam
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fcl @footix Masz jakąś rozpiskę kto jest kto w fcl?

@Theos: Jak to możliwe że w ostatniej kolejce rozbiłem kibica Bayernu przy wygranej Bayernu? :/ Z------ś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vojtazzz: Też zapomniałem. Nie miałem nawet czasu zrobić zapowiedzi arcyciekawego meczu w Łęcznej, która w ostatnim czasie zremisowała 1:1 z trzema drużynami, które aspirują do gry w Ekstraklasie. Ino Cracovia wygrała. Zawisza, Termalica i wczoraj Flota - same remisy z drużyną, która totalnie o nic nie gra. Tylko piłkarzom kończą się kontrakty ;-) A w Bogdance regularnie płacą, jest spokojnie, bez presji, bardzo dobre warunki treningowe i ogólnie sielanka.
  • Odpowiedz
#fcl Gratulacje dla niejakiego YOMYBUBBAZ za zwycięstwo w naszej wykopowej CL Fantasy oraz za wysokie 5 miejsce w Polsce. Finisz rozgrywek imponujący;)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fpl #fcl #fel #premierleague #pilkanozna #wygrajlige Z góry przepraszam że wołam tyle osób naraz, ale jest to pierwsza i ostatnia próba zlokalizowania trzech osobników zapisanych do naszej wykopowej ligi fantasy (co najmniej jednej), w resztę w------e bo są ciency jak barszcz. W zasadzie najprościej będzie zawołać ich po nazwisku, bo przynajmniej jakieś podali w odpowiednich rubrykach :). Otóż poszukiwani to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@reasonable: Tak, z jedna strzeli. Bezpieczny typ, nie będę opowiadał ze napuka 4gole i zaniesie Barce do finału, ale brak asysty/gola uznam za sensacje.
  • Odpowiedz